Про звільнення генерального директора комунального підприємства «Телерадіокомпанія «Сокаль»

                                             ПРОЕКТ

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

  __ __ сесія __VII__скликання

Р І Ш Е Н Н Я _____

2019р.                                                                                    м.Сокаль

 

Про звільнення генерального

директора комунального підприємства

«Телерадіокомпанія «Сокаль»

 

Керуючись п. 20 ч. 1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кодексом законів про працю України, Положенням про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств (установ, організацій, закладів), які належать до спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району, укладення та розірвання з ними контрактів, затвердженим рішенням Сокальської районної ради від 20.10. 2011року №130, зі змінами,  враховуючи заяву Новацького О.Є. від 13.02.2019р., висновки постійної комісії районної ради з питань промисловості, підприємництва, комунального майна, інфраструктури, зовнішньоекономічної та транскордонної діяльності, Сокальська районна  рада Львівської області,-

ВИРІШИЛА:

 

  1. Звільнити Новацького Олександра Євгенійовича з посади генерального директора комунального підприємства «Телерадіокомпанія «Сокаль» 6 квітня 2019 року у зв’язку із закінченням строку дії контракту (трудового договору), п. 2 ст. 36 КЗпП України.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна  та  підприємництва.

 

                               Голова районної  ради                                                       Микола Пасько