Про затвердження районної програми „Майданчик з тренажерним обладнанням” на 2019 рік

  ПРОЕКТ

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 сесія     скликання

РІШЕННЯ

від                              2019 року

 

Про затвердження районної програми „Майданчик з

тренажерним обладнанням” на 2019 рік

 

На виконання п.2.3.2 «Формування здорового способу життя та розвиток сфери охорони здоров’я» стратегічної цілі 5.2 «Якість життя» Стратегії розвитку Львівщини на період до 2020 року, а також відповідно до Указу Президента України від 9 лютого 2016 року № 42/2016 «Про Національну стратегію з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація», розпорядження Кабінету Міністрів України від 18 серпня 2017 року № 548-р «Про затвердження плану заходів щодо реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація»; з метою подолання  невідповідності сучасним вимогам оснащення майданчиків для занять спортом усіх верств населення за місцем проживання та в місцях масового відпочинку, зокрема в сільській місцевості; керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи висновок постійних комісій з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення і з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій, Сокальська районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити районну програму „Майданчик з тренажерним обладнанням” на 2019 рік (далі – Програма), що додається.
  2. Установити, що фінансування Програми здійснюється з районного та місцевих бюджетів, а також за рахунок позабюджетних коштів, не заборонених законодавством.
  3. Доручити фінансовому управлінню райдержадміністрації (Г. Леонова) забезпечити фінансування Програми.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення (І. Макачка) і зпитань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій (В. Пограничний).

 

                    Голова районної ради                                                            Микола Пасько

проект Програма тренажерн.майданчик