Про затвердження Програми ідентифікації та збереження цінних насаджень та дерев на території Сокальського району на 2019-2020 роки

ПРОЕКТ                                  

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

  XX____  сесія _VІІ_ скликання

Р І Ш Е Н Н Я №_____

__ березня 2019 року                                                                                  м. Сокаль       

 

Про затвердження Програми ідентифікації

та збереження цінних насаджень та дерев

на території Сокальського району на 2019-2020 роки

 

Розглянувши лист голови постійної депутатської комісії Сокальської районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій Сенюк А.І. від 20.02.2019 №20/02-2019-01, керуючись  ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 27-28, 51-53 Закону України «Про природно-заповідний фонд України», Методикою визначення належності лісових територій до пралісів, квазіпралісів і природних лісів – затвердженою наказом Міністерства екології та природних ресурсів України від 18.05.2018 року №161,   Методикою  визначення належності територій до пралісових пам’яток природи –  затвердженої наказом Міністерства екології та природних ресурсів України від 18.05.2018 року №162,  Методичними рекомендаціями щодо розроблення проектів створення природних територій та об’єктів природно-заповідного фонду України, затвердженими наказом Міністерства екології та природних ресурсів України від 21.08.2018 року №306, та враховуючи висновок постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій, Сокальська районна рада Львівської області,-

 

ВИРІШИЛА:

 

  1.  Затвердити Програму ідентифікації та збереження цінних насаджень та дерев на території Сокальського району на 2019-2020 роки, що додається.

       2. Голові Сокальської районної ради Львівської області (Пасько М.М.) забезпечити оприлюднення даного рішення на сайті                      Сокальської районної ради та, по можливості,  у часописі районної газети “Голос з-над Бугу” та через КП «Телерадіокомпанію            «Сокаль».

      3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію Сокальської районної ради з питань агропромислового                        комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій (Сенюк А.І.).

                 Голова  районної  ради                                                    Микола Пасько

Програма збереження старовікових дерев з дод.1-3

Додаток 4 до Програми збереж. старовікових дерев -картка відбору

Додаток 5 до програми збереження старовікових дерев