Про передачу в комунальну власність територіальної громади Лучицької сільської ради будівлі дитячого садка

                                                ПРОЕКТ                                                      

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

    сесія  VІІ__скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

                               2019 року                                                               м. Сокаль

 

Про передачу в комунальну

власність територіальної

громади Лучицької сільської

ради будівлі дитячого садка

 

Керуючись ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновок постійної комісії районної ради з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва, Сокальська районна рада Львівської області, –

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Вилучити з оперативного управління комунальної установи Сокальської районної ради Львівської області «Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району» та безоплатно передати зі спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району в комунальну власність територіальної громади Лучицької сільської ради будівлю дитячого садка балансовою вартістю 655 879,00 грн., що знаходиться в с. Лучиці по вул. Прибережній.
  2. Рішення Сокальської районної ради Львівської області від 02 серпня 2010 року № 395 « Про передачу в комунальну власність територіальної громади Лучицької сільської ради дитячого садка у с. Лучиці» вважати таким, що втратило чинність.
  3. Зобов’язати комунальну установу Сокальської районної ради Львівської області «Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району» провести передачу вищевказаної будівлі з балансу на баланс.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на комісію з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва.

 

                         Голова  районної ради                                                             Микола Пасько