Про передачу в комунальну власність територіальних громад сільських рад навчальних закладів І ступеня

                                                                             ПРОЕКТ                                                                                 

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

    сесія  VІІ__скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

                               2019 року                                                               м. Сокаль

 

Про передачу в комунальну

власність територіальних

громад сільських рад навчальних

закладів І ступеня

 

Керуючись ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновок постійної комісії районної ради з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва, Сокальська районна рада Львівської області, –

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Вилучити з оперативного управління комунальної установи Сокальської районної ради Львівської області «Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району» та безоплатно передати зі спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району в комунальну власність територіальної громади Жвирківської селищної ради будівлі та споруди Завишенського НВК ЗШ І ст. дитячий садок, що знаходиться за адресою с. Завишень вул. І. Франка, 51.
  2. Вилучити з оперативного управління комунальної установи Сокальської районної ради Львівської області «Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району» та безоплатно передати зі спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району в комунальну власність територіальної громади Переспівської сільської ради будівлі та споруди Зубківського НВК ЗШ І ст. дитячий садок, що знаходиться за адресою с. Зубків.
  3. Вилучити з оперативного управління комунальної установи Сокальської районної ради Львівської області «Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району» та безоплатно передати зі спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району в комунальну власність територіальної громади Лучицької сільської ради будівлі та споруди Шарпанецької ЗШ І ст., що знаходиться за адресою с. Шарпанці.
  4.   П. 4 та п. 6 рішення Сокальської районної ради Львівської області від 06 грудня 2012 року № 347 « Про вилучення з оперативного управління відділу освіти Сокальської РДА та передачу в комунальну власність територіальних громад будівель шкіл» вважати такими, що втратили чинність.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва.

 

                      Голова  районної ради                                                             Микола Пасько