Про підтримку створення ботанічного заказника місцевого значення “Двірцівський” в Реклинецькому лісництві Сокальського ДЛГП «Галсільліс» на території Великомостівської міської ради Сокальського району Львівської області за межами населеного пункту

ПРОЕКТ

   СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

  XX____  сесія _VІІ_ скликання

Р І Ш Е Н Н Я №_____

__ квітня 2019 року                                                                                  м. Сокаль                   

 

Про підтримку створення ботанічного

заказника місцевого значення “Двірцівський

в Реклинецькому лісництві

Сокальського ДЛГП «Галсільліс»

на території Великомостівської міської ради

Сокальського району Львівської області

за межами населеного пункту

Розглянувши лист департаменту екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації від 20.02.2019 №31-558/0/2-19, лист голови постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій  Сенюка А.І. від 28.02.2019 року № 28/02-2019-01, керуючись  ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 51-53 Закону України «Про природно-заповідний фонд України», Методичними рекомендаціями щодо розроблення проектів створення природних територій та об’єктів природно-заповідного фонду України, затвердженими наказом Міністерства екології та природних ресурсів України від 21.08.2018 року №306 та враховуючи висновок постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій, Сокальська районна рада Львівської області,-

 

ВИРІШИЛА:

1.Підтримати створення ботанічного заказника місцевого значення “Двірцівський” загальною площею 63,9га  в межах Реклинецького лісництва кв. 21 виділи 1-10, 12-13 Сокальського ДЛГП «Галсільліс», без вилучення земельної ділянки у землекористувача, на території Великомостівської міської ради (Великомостівської міської об’єднаної територіальної громади)  Сокальського району Львівської області за межами населеного пункту (карта-схема  розташування ботанічного заказника місцевого значення “Двірцівський” додається).

2.Голові Сокальської районної ради Львівської області (Пасько М.М.) забезпечити оприлюднення даного рішення на сайті Сокальської районної ради та по можливості, у часописі районної газети “Голос з-над Бугу” та через КП «Телерадіокомпанію «Сокаль».

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію Сокальської районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій (Сенюк А.І.).

 

     Голова  районної  ради                                                    Микола Пасько

 

Карта-схема