Про підтримку створення регіонального ландшафтного парку «Сокальський» на території Сокальського району Львівської області за межами населеного пункту

                                                             ПРОЕКТ                                                                         

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

  XX____  сесія _VІІ_ скликання

Р І Ш Е Н Н Я №_____

__ квітня 2019 року                                                                                  м. Сокаль                   

 

Про підтримку створення регіонального

ландшафтного парку «Сокальський»

на території Сокальського району

Львівської області за межами населеного пункту

Розглянувши лист голови постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій  Сенюка А.І. від 12.02.2019 року № 12/02-2019-01, керуючись  ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 51-53 Закону України «Про природно-заповідний фонд України», Методичними рекомендаціями щодо розроблення проектів створення природних територій та об’єктів природно-заповідного фонду України, затвердженими наказом Міністерства екології та природних ресурсів України від 21.08.2018 року №306 та враховуючи висновок постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій, Сокальська районна рада Львівської області,- 

ВИРІШИЛА:

1.Підтримати створення регіонального ландшафтного парку “Сокальський” орієнтовною площею 1600,0 га, на території Сокальського району Львівської області, без вилучення земельної ділянки у землекористувачів, за межами населеного пункту (карта-схема  розташування регіонального ландшафтного парку “Сокальський”  додається).

2.Голові Сокальської районної ради Львівської області (Пасько М.М.) забезпечити оприлюднення даного рішення на сайті Сокальської районної ради та по можливості, у часописі районної газети “Голос з-над Бугу” та через КП «Телерадіокомпанію «Сокаль».

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію Сокальської районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій (Сенюк А.І.).

 

     Голова  районної  ради                                                    Микола Пасько

карта схема РЛП Сокальський