ПРОТОКОЛ засідання постійної депутатської комісії з питань освіти, культури, туризму та духовного розвитку

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

ПРОТОКОЛ 

засідання постійної депутатської комісії з питань освіти, культури, туризму та духовного розвитку

 

від   20  березня  2019 р.

 

Присутні:

 

Голова постійної комісії: Береза О. А.

Секретар постійної комісії: Ігнатюк М. В.

Члени постійної комісії: Мединська С. І., Дашковська Н. В.

 

Запрошені: Пасько М.М. – Сокальскої районної ради, Мисак М.І. – директор Комунальної установи Сокальської районної ради Львівської області «Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району», Осміловська У.Р. – в.о.начальника  відділу з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігій Сокальської РДА, Гібляк Г.В. – завідувач Сокальського районного методичного кабінету, Матвіїв Є.М.- спеціаліст Сокальського районного методичного кабінету, Леонова Г.С. – начальник фінансового управління Сокальської РДА, Лагода Н.П. – начальник відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості Сокальської РДА, Монастирський Р.Т.- начальник відділу освіти Сокальської РДА, Ребрина Л.Я.- керуючий справами районної ради, Кулик Ю.Р. – головний спеціаліст організаційно-юридичного відділу Сокальської районної ради.

 

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 1. Про внесення змін до програми Національно-патріотичного, військово-спортивного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних силах України на 2017-2020 роки.

ВИСТУПИВ: Матвіїв Є.М.- методист Сокальського районного методичного кабінету.

ВИРІШИЛИ: рекомендувати сесії районної ради розглянути та підтримати запропонований проект рішення «Про внесення змін до програми Національно-патріотичного, військово-спортивного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних силах України на 2017-2020 роки».

Голосували : за – одноголосно.

 1. Про затвердження програми Підтримки обдарованої учнівської молоді Сокальського району на 2019 рік.

ВИСТУПИЛА: Гібляк Г.В. – завідувач Сокальського районного методичного кабінету.

ВИРІШИЛИ: рекомендувати сесії районної ради розглянути та підтримати запропонований проект рішення «Про затвердження програми підтримки обдарованої учнівської молоді Сокальського району на 2019 рік».

Голосували : за – одноголосно

 1. Про закріплення території обслуговування за закладами загальної середньої освіти Сокальського району.

ВИСТУПИЛА: Береза О.А.

ВИРІШИЛИ: рекомендувати виключити з порядку денного сесії районної ради запропонований проект рішення «Про закріплення території обслуговування за закладами загальної середньої освіти Сокальського району»

Голосували : за – одноголосно.

 1. Про закріплення за закладами загальної середньої освіти території обслуговування.

ВИСТУПИВ:Монастирський Р.Т. –начальник відділу освіти Сокальської РДА.

ВИРІШИЛИ: рекомендувати сесії районної ради включити до порядку денного запропонований проект рішення «Про закріплення за закладами загальної середньої освіти території обслуговування».

Голосували : за – одноголосно

 1. Про затвердження «Програми підтримки і розвитку закладів дошкільної освіти Сокальського району на 2019 рік»

ВИСТУПИВ: Монастирський Р.Т. –начальник відділу освіти Сокальської РДА

ВИРІШИЛИ: рекомендувати сесії районної ради включити до порядку денного  запропонований проект рішення «Про затвердження програми підтримки і розвитку закладів дошкільної освіти Сокальського району на 2019 рік».

Голосували : за – одноголосно

 1. Про затвердження програми «Пропагування Сокальського району на території України та за кордоном:культурний розвиток Сокальського району у 2019 році».

ВИСТУПИЛА: Осміловська У.Р.- головний спеціаліст відділу з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігій.

ВИРІШИЛИ: рекомендувати сесії районної ради розглянути та підтримати запропонований проект рішення «Про затвердження програми пропагування Сокальського району на території України та за кордоном:культурний розвиток Сокальського району у 2019 році»

Голосували : за – одноголосно

 1. Про затвердження програми підтримки та розвитку народних домів Сокальського району у 2019 році

ВИСТУПИЛА: Осміловська У.Р.- головний спеціаліст відділу з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігій.

ВИРІШИЛИ: рекомендувати сесії районної ради розглянути та підтримати запропонований проект рішення «Про затвердження програми підтримки та розвитку народних домів Сокальського району у 2019 році».

Голосували : за – одноголосно

 1. Про затвердження програми підтримки творчої діяльності аматорських колективів Сокальського району у 2019 році.

ВИСТУПИЛА: Осміловська У.Р.- головний спеціаліст відділу з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігій.

ВИРІШИЛИ: рекомендувати сесії районної ради розглянути та підтримати запропонований проект рішення «Про затвердження програми підтримки творчої діяльності аматорських колективів Сокальського району у 2019 році».

Голосували : за – одноголосно

 1. Про внесення змін до програми по збереженню об’єктів культурної спадщини Сокальського району на 2019 рік.

ВИСТУПИЛА: Баралус М.Й. – начальник відділу містобудування та архітектури Сокальської РДА.

ВИРІШИЛИ: рекомендувати сесії районної ради розглянути та підтримати запропонований проект рішення «Про внесення змін до програми по збереженню об’єктів культурної спадщини Сокальського району на 2019 рік».

Голосували : за – одноголосно

 1. Про затвердження Програми забезпечення публічності у роботі закладів освіти та створення системи ефективної комунікації учасників освітнього процесу у Сокальському районі на 2019 рік.

ВИСТУПИЛА: Береза О.А.

ВИРІШИЛИ: рекомендувати сесії районної ради розглянути та підтримати запропонований проект рішення «Про затвердження Програми забезпечення публічності у роботі закладів освіти та створення системи ефективної комунікації учасників освітнього процесу у Сокальському районі на 2019 рік».

Голосували : за – одноголосно

 1. Про внесення змін до Програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху для учнів закладів освіти Сокальського району на 2018-2019 роки.

ВИСТУПИЛА: Береза О.А.

ВИРІШИЛИ: рекомендувати виключити з порядку денного запропонований проект рішення «Про внесення змін до Програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху для учнів закладів освіти Сокальського району на 2018-2019 роки».

Голосували : за – одноголосно

12.Про затвердження звітів розпорядників коштів про виконання загально районних програм за 2018 рік.

ВИСТУПИЛИ:Леонова Г.С., Осміловська У.Р., Баралус М.Й.,

Матвіїв Є.М.,Береза О.А.

ВИРІШИЛИ: рекомендувати сесії районної ради розглянути та підтримати запропонований проект рішення «Про затвердження звітів розпорядників коштів про виконання загально районних програм за 2018 рік».

Голосували : за – одноголосно

 1. Про виконання районного бюджету Сокальського району на 2018 рік.

ВИСТУПИЛА: Леонова Г.С. – начальник фінансового управління Сокальскої РДА.

ВИРІШИЛИ: рекомендувати сесії районної ради розглянути та підтримати запропонований проект рішення «Про виконання районного бюджету Сокальського району на 2018 рік».

Голосували : за – одноголосно

14.Про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2019 рік.

ВИСТУПИЛА: Леонова Г.С. – начальник фінансового управління Сокальскої РДА.

ВИРІШИЛИ: рекомендувати сесії районної ради розглянути та підтримати запропонований проект рішення «Про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2019 рік».

Голосували : за – одноголосно

 1. Про звіт голови Сокальської районної державної адміністрації про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Сокальского району.

ВИСТУПИЛА: Лагода Н.П.- начальник відділу економічного розвитку, інвестицій, промисловості та торгівлі.

ВИРІШИЛИ: рекомендувати сесії районної ради розглянути та підтримати запропонований проект рішення «Про звіт голови Сокальської районної державної адміністрації про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Сокальського району».

Голосували : за – одноголосно

 1. Про затвердження порядку денного ХХХVIІ чергової сесії Сокальської районної ради Львівської області VIІ скликання.

ВИСТУПИЛА: Береза О.А.

ВИРІШИЛИ: рекомендувати сесії районної ради розглянути та підтримати запропонований проект рішення «Про затвердження порядку денного ХХХVIІ чергової сесії Сокальської районної ради Львівської області VIІ скликання».

Голосували : за – одноголосно

 

СЛУХАЛИ: ознайомлення з листами:

 

 • звернення депутатів Сокальської районної ради Ігнатюк М.В. та Дашковської Н.В. від 20.02.2019 р. щодо виділення коштів для встановлення барельєфу на честь о.Осипа Лещука в с.Стаївці на суму 70 000,00 грн..

ВИРІШИЛИ: інформацію надану у листі взяти до відома та рекомендувати для розгляду на бюджетній комісії.

 • звернення депутатів Сокальської районної ради М.Ігнатюк та Н.Дашковської від 22.01.2019 р. №б/н щодо виділення коштів для встановлення барельєфу на честь о. О.Лещука

ВИРІШИЛИ: інформацію надану у листі розглянуто та скеровано для розгляду на бюджетній комісії.

 • звернення депутата Сокальської районної ради О.В.Славича від 26.02.2019 р. №б/н  щодо виділення коштів для проведення капітального ремонту санвузла Войславицької ЗШ І-ІІ ст. у сумі 68 562,00 грн.

ВИРІШИЛИ: інформацію надану у листі розглянуто та скеровано для розгляду на бюджетній комісії.

 • лист КУСРРЛО «Центр обслуговування закладів освіти Сокальського району» від 12.02.2019 р. №01-8/77 щодо виділення додаткових коштів для ремонту санвузла Войславицької ЗШ І-ІІ ст. на суму 68 562,00 грн.

ВИРІШИЛИ: інформацію надану у листі взяти до відома та скерувати для розгляду на бюджетній комісії .

 • лист КУСРРЛО «Центр обслуговування закладів освіти Сокальського району» від 25.02.2019 р. №01-8/108 щодо виділення коштів в сумі 2775000,00 грн. для придбання п’яти шкільних автобусів.

ВИРІШИЛИ: інформацію надану у листі взяти до відома та скерувати для розгляду на бюджетній комісії.

 • лист КУСРРЛО «Центр обслуговування закладів освіти Сокальського району» від 25.02.2019 р. №01-8/110 щодо виділення додаткових коштів на виконання районної Програми «Підтримка обдарованої учнівської молоді Сокальського району на 2019 рік» в сумі 48100,00 грн.

ВИРІШИЛИ: інформацію надану у листі взяти до відома та скерувати для розгляду на бюджетній комісії .

 • лист КУСРРЛО «Центр обслуговування закладів освіти Сокальського району» від 25.02.2019 р. №01-8/109 щодо виділення додаткових коштів на виконання Програми «Національно-патріотичного, військово-спортивного виховання та підготовки молоді в сумі 633 456,00 грн.

ВИРІШИЛИ: інформацію надану у листі взяти до відома та скерувати для розгляду на бюджетній комісії.

 • лист КУСРРЛО «Центр обслуговування закладів освіти Сокальського району» від 25.02.2019 р. №01-8/111 щодо перерозподілу коштів.

ВИРІШИЛИ : інформацію надану у листі взяти до відома .

 • лист КУСРРЛО «Центр обслуговування закладів освіти Сокальського району» від 18.02.2019 р. №01-8/96 щодо виділення додаткових коштів для реєстрації статутів закладів загальної середньої освіти в сумі 7 410,00 грн.

ВИРІШИЛИ : інформацію надану у листі взяти до відома та скеровати для розгляду на бюджетній комісії.

 • лист КУСРРЛО «Центр обслуговування закладів освіти Сокальського району» від 18.02.2019 р. №01-8/97 щодо спрямування залишку коштів освітньої субвенції 2018 р. в сумі 1 610 160,00 грн.

ВИРІШИЛИ : комісія ознайомилась з  інформацією наданою у листі.

 • лист КУСРРЛО «Центр обслуговування закладів освіти Сокальського району» від 13.02.2019 р. №01-8/81 щодо виділення додаткових коштів на проведення капітального ремонту спортивного залу Ванівського НВК «ЗШ І-ІІ ст.-дитячий садов» в сумі 399 491,00 грн.

ВИРІШИЛИ: інформацію у листі взяти до відома та скеровати для розгляду на бюджетній комісії.

 • лист КУСРРЛО «Центр обслуговування закладів освіти Сокальського району» від 06.02.2019 р. №01-8/60  щодо спрямування коштів.

ВИРІШИЛИ: інформацію надану у листі взято до відома.

 • лист КУСРРЛО «Центр обслуговування закладів освіти Сокальського району» від 06.02.2019 р.  №01-8/59  щодо виділення додаткових коштів .

ВИРІШИЛИ: інформацію надану у листі розглянуто та скеровано для розгляду на бюджетній комісії.

 • лист КУСРРЛО «Центр обслуговування закладів освіти Сокальського району» від 06.02.2019 р.  №01-8/72  щодо виділення додаткових коштів для виготовлення ПКД реконструкції стадіону для Сокальської ЗШ І-ІІІ ст. №4 в сумі 100 000,00 грн.

ВИРІШИЛИ: інформацію надану у листі розглянуто та скеровано для розгляду на бюджетній комісії.

 • лист КУСРРЛО «Центр обслуговування закладів освіти Сокальського району» від 12.02.2019 р.  №01-8/71  щодо виділення додаткових коштів для виготовлення ПКД  для влаштування шатрового даху басейну для Сокальської ЗШ І-ІІІ ст. №4 в сумі 95 000,00 грн..

ВИРІШИЛИ: інформацію надану у листі розглянуто та скеровано для розгляду на бюджетній комісії.

 • лист КУСРРЛО «Центр обслуговування закладів освіти Сокальського району» від 12.02.2019 р. №01-8/75 щодо виділення коштів для Тартаківського НВК «ЗШ І-ІІІ ст. – дитячий садок ім. П.Саноцького» в сумі 468 000,00 грн.;

ВИРІШИЛИ: інформацію надану у листі розглянуто та скеровано для розгляду на бюджетній комісії.

 • лист КУСРРЛО «Центр обслуговування закладів освіти Сокальського району» від 12.02.2019 р. №01-8/70 щодо виділення коштів для Домашівської ЗШ І-ІІ ст. на суму 75 000,00 грн.;

ВИРІШИЛИ: інформацію надану у листі розглянуто та скеровано для розгляду на бюджетній комісії.

 • лист КУСРРЛО «Центр обслуговування закладів освіти Сокальського району» від 12.02.2019 р. №01-8/73 щодо виділення коштів для Угнівської ЗШ І-ІІІ ст. в сумі 101 605,00 грн.;

ВИРІШИЛИ: інформацію надану у листі розглянуто та скеровано для розгляду на бюджетній комісії.

 • лист КУСРРЛО «Центр обслуговування закладів освіти Сокальського району» від 12.02.2019 р. №01-8/74 щодо виділення коштів для Угнівської ЗШ І-ІІІ ст. в сумі 387 052,00 грн.;

ВИРІШИЛИ: інформацію надану у листі розглянуто та скеровано для розгляду на бюджетній комісії.

 • лист КУСРРЛО «Центр обслуговування закладів освіти Сокальського району» від 12.02.2019 р. №01-8/78 щодо виділення коштів для Сокальської  Малої академії наук учнівської молоді в сумі 133 275,00 грн.

ВИРІШИЛИ: інформацію надану у листі розглянуто та скеровано для розгляду на бюджетній комісії.

 • лист КУСРРЛО «Центр обслуговування закладів освіти Сокальського району» від 12.02.2019 р. №01-8/76 щодо виділення коштів для Стаївської ЗШ І-ІІ ст. в сумі 554 908,00 грн.

ВИРІШИЛИ: інформацію надану у листі розглянуто та скеровано для розгляду на бюджетній комісії.

 • лист КУ СРРЛО «Центр обслуговування закладів освіти Сокальського району» від 26.02.2019 р. №01-8/117  щодо виділення коштів для виконання програми «Забезпечення публічності у роботі закладів освіти та створення системи ефективної комунікації учасників освітнього процесу у Сокальському районі на 2019 рік» в сумі 247 000,00 грн.

ВИРІШИЛИ: інформацію надану у листі розглянуто та скеровано для розгляду на бюджетній комісії

 • лист КУ СРРЛО «Центр обслуговування закладів освіти Сокальського району» від 04.03.2019 р. №01-8/128  щодо спрямування коштів в сумі 386 502,00 грн. виділених розпорядженням голови Львівської ОДА від 04.03.2019 р. №146/0/5-19 на КПКВ 0211020 «Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами (в т.ч. школою-дитсадком), спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами».

ВИРІШИЛИ: інформацію надану у листі взято до відома.

 • лист КУСРРЛО «Центр обслуговування закладів освіти Сокальського району» від 11.03.2019 р. №01-8/137 щодо виділення коштів для забезпечення підвищення заробітної плати педагогічним працівникам на загальну суму 866 280,00 грн.

ВИРІШИЛИ: інформацію надану у листі розглянуто та скеровано для розгляду на бюджетній комісії.

 • лист КУСРРЛО «Центр обслуговування закладів освіти Сокальського району» від 12.03.2019 р. №01-8/140 щодо виділення коштів для ремонту покрівлі Романівського НВК «ЗШ І ст.- дитячий садок» в загальній сумі 15 000,00 грн.

ВИРІШИЛИ: інформацію надану у листі розглянуто та скеровано для розгляду на бюджетній комісії.

 • лист КУСРРЛО «Центр обслуговування закладів освіти Сокальського району» від 12.03.2019 р. №01-8/139 щодо уточнення бюджету в загальній сумі 100 000,00 грн.

ВИРІШИЛИ: інформацію надану у листі взято до відома.

 • лист Корчівської сільської ради від 18.02.2019 р. №67/02-18 щодо виділення коштів для проведення капітального ремонту санвузла в приміщенні Корчівського ясла-садка в сумі 43000,00 грн.

ВИРІШИЛИ : інформацію надану у листі розглянуто та скеровано для розгляду на бюджетній комісії.

 • лист Корчівської сільської ради від 18.02.2019 р. №65/02-18 щодо виділення коштів для зміни умов потужності в Стаївському ясла-садку в сумі 30 000,00 грн..

ВИРІШИЛИ:   інформацію надану у листі розглянуто та скеровано для розгляду на бюджетній комісії.

 • лист Корчівської сільської ради від 26.02.2019 р. №83/02-18  щодо виділення коштів для ремонту вулиці Польової в с. Стаївка на суму 50 000,00 грн.

ВИРІШИЛИ: інформацію надану у листі розглянуто та скеровано для розгляду на бюджетній комісії

 • лист Волицької сільської ради від 18.02.2019 р. №41/02-18 щодо надання коштів для коригування проектно-кошторисної документації Культурно-просвітницького центру» в сумі 397 840,85 грн.

ВИРІШИЛИ : інформацію надану у листі розглянуто та скеровано для розгляду на бюджетній комісії.

 • лист Волсвинської сільської ради №39/02-18 від 22.02.2019 р. щодо виділення коштів для ремонту покрівлі дитячого садка в с. Волсвин на суму 340 000,00 грн.

ВИРІШИЛИ: інформацію надану у листі взяти до відома та скеровано для розгляду на бюджетній комісії.

 • лист Стенятинської сільської ради №66 від 18.02.2019 р. щодо виділення котів на придбання музичної апаратури в сумі 50 000 грн. та  одягу сцени в сумі 50 000 грн.

ВИРІШИЛИ : інформацію надану у листі взяти до відома та скеровано для розгляду на бюджетній комісії.

 • лист відділу з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігій № 66/01-24 від 18.02.2019 р. щодо виділення коштів для придбання двох комп’ютерів для Сокальської РЦБС.

ВИРІШИЛИ інформацію надану у листі взяти до відома та скеровано для розгляду на бюджетній комісії та скеровано для розгляду на бюджетній комісії

 • лист відділу з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігій № 103/01-24 від 15.03.2019 р. щодо перенесення кредитів

ВИРІШИЛИ : інформацію надану у листі взяти до відома.

 • лист Волицької сільської ради від 18.02.2019 р. №41/02-18 щодо  виділення коштів для коригування проектно-кошторисної документації на суму 397 840,85 грн. ;

ВИРІШИЛИ: інформацію надану у листі розглянуто та скеровано для розгляду на бюджетній комісії.

 • лист Волицької сільської ради Сокальського району Львівської області від 11.01.2019 р. №08/02-18  щодо виділення коштів для ремонту Народного дому с. Комарів в сумі 140 497,00 грн. та ремонту приміщення бібліотеки с.Комарів у сумі 73 152,00 грн.

ВИРІШИЛИ: інформацію надану у листі розглянуто та скеровано для розгляду на бюджетній комісії.

 • лист відділу з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігій № 70/01-24 від 19.02.2019 р. щодо виділення коштів для реалізації районних цільових програм ;

ВИРІШИЛИ: інформацію надану у листі розглянуто та скеровано для розгляду на бюджетній комісії.

 • лист Опільської сільської ради від 15.02.2019 р. №64 щодо виділення коштів на заміну вікон та дверей в Народному домі с.Бояничі в сумі 27 800,00 грн.

ВИРІШИЛИ: інформацію надану у листі розглянуто та скеровано для розгляду на бюджетній комісії.

 • лист Опільської сільської ради від 13.02.2019 р. №59 щодо виділення коштів на поточний ремонт Забузького ясла-садка в сумі 76 873,00 грн.

ВИРІШИЛИ: інформацію надану у листі розглянуто та скеровано для розгляду на бюджетній комісії.

 • лист Княжівської сільської ради від 06.02.2019 р. №29/02-21 щодо виділення коштів для придбання вікон та дверей для Народного дому с. Княже в сумі 105 300,00 грн. ;

ВИРІШИЛИ: інформацію надану у листі розглянуто та скеровано для розгляду на бюджетній комісії

 • лист Тартаківської сільської ради від 12.02.2019 р. №44 щодо включення Тартаківської сільської ради в Програму «Підвищення рівня безпеки дорожнього руху для учнів закладів освіти в Сокальському районі»;

ВИРІШИЛИ: інформацію надану у листі розглянуто та скеровано для розгляду на бюджетній комісії

 • лист Тартаківської сільської ради Сокальського району Львівської області від 05.02.2019 р. №38  щодо виділення коштів для придбання музичної апаратури для Народних домів с. Тартаків, с. Романівка та с. Копитів на суму 150 000,00 грн.

ВИРІШИЛИ: інформацію надану у листі розглянуто та скеровано для розгляду на бюджетній комісії.

 • лист Тартаківської сільської ради №54 від 18.02.2019 р. щодо виділення коштів на придбання музичної апаратури для Народних домів с.Тартаків, с.Романівка та с.Копитів на суму 150 000,00 грн.;

ВИРІШИЛИ : інформацію надану у листі розглянуто та скеровано для розгляду на бюджетній комісії.

 • лист відділу з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігій Сокальської РДА від 25.01.2019 р. №34/01-24  щодо виділення коштів для приведення у належний стан приміщення кінотеатру в м.Сокаль в сумі 3 696 822,00 грн.

ВИРІШИЛИ: інформацію надану у листі розглянуто та скеровано для розгляду на бюджетній комісії

 • лист директора Стаївської ЗШ І-ІІ ст. Сокальської районної ради Львівської області від 21.01.2019 р. №07 щодо виділення коштів для утеплення фасаду школи.

ВИРІШИЛИ: інформацію надану у листі розглянуто та скеровано для розгляду на бюджетній комісії.

 • лист Угнівської міської ради від 23.01.2019 р. №23  щодо виділення коштів для придбання метало пластикових вікон для Народного дому

м. Угнів у сумі 325 00,00 грн.

ВИРІШИЛИ: інформацію надану у листі розглянуто та скеровано для розгляду на бюджетній комісії

 • лист Скоморохівської сільської ради від 12.12.2019 р. №457  щодо виділення коштів для придбання матеріалів для огорожі дитячого садочка в сумі 99471,08

ВИРІШИЛИ: інформацію надану у листі розглянуто та скеровано для розгляду на бюджетній комісії

 • лист Хлівчанської сільської ради  від 26.02.2019 р. №59  щодо виділення коштів для капітального ремонту покрівлі даху Народного дому в с.Хлівчани в сумі 2 477,610 грн.

ВИРІШИЛИ: інформацію надану у листі розглянуто та скеровано для розгляду на бюджетній комісії

 • лист Хлівчанської сільської ради від 04.03.2019 р. №б70  щодо виділення коштів для проведення капітального ремонту покрівлі даху Народного дому в с.Хлівчани на суму 1,2 млн.

ВИРІШИЛИ: інформацію надану у листі розглянуто та скеровано для розгляду на бюджетній комісії

 • лист Белзької міської ради  від 13.03.2019 р. №98/02-09  щодо виділення коштів в сумі 30 тис.грн.

ВИРІШИЛИ: інформацію надану у листі розглянуто та скеровано для розгляду на бюджетній комісії

 • лист Сокальської РДА від 28.02.2019 р. №95/07-25 щодо включення до порядку денного чергової сесії районної ради питань:

ВИРІШИЛИ: рекомендовано включити до порядку денного чергової 37 сесії районної ради наступні питання:

1.Про закріплення за закладами загальної середньої освіти території обслуговування.

2.Про затвердження Програми підтримки і розвитку закладів дошкільної освіти Сокальського району на 2019 рік.

 • лист депутата Сокальської районної ради Берези О. від 25.02.2019 р. щодо включення до порядку денного чергової сесії районної ради питання «Про затвердження Програми забезпечення публічності у роботі закладів освіти та створення системи ефективної комунікації учасників освітнього процесу у Сокальському районі на 2019 рік» :

ВИРІШИЛИ: рекомендовано проект рішення розглянути на 37 черговій сесії районної ради.

 • лист депутата Сокальської районної ради Берези О. від 26.02.2019 р.щодо включення до порядку денного чергової сесії районної ради питання «Про закріплення території обслуговування за закладами загальної середньої освіти Сокальського району» :

ВИРІШИЛИ: рекомендовано виключити з порядку денного 37 сесії районної ради.

 • лист фінансового управління Сокальської РДА №01-15 від 13.03.2019 р. :

ВИРІШИЛИ: взято до відома

 • лист Львівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України №69 від 18.02.2019 р. :

ВИРІШИЛИ: взято до відома

 • лист Сокальської РДА № б/н від 13.03.2019 р. про внесення змін до проекту рішення Сокальської районної ради «Про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2019 рік»:

ВИРІШИЛИ:взято до відома та рекомендовано розглянути на сесії районної ради.

 • лист Сокальської районної ради № б/н від 12.03.2019 р. про внесення змін до проекту рішення Сокальської районної ради «Про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2019 рік»:

ВИРІШИЛИ: взято до відома та рекомендовано розглянути на сесії районної ради.

 • лист Сокальської районної державної адміністрації  від 15.03.2019 №130/02-25  щодо надання звітів розпорядників коштів по загально районних програмах за 2018 рік

ВИРІШИЛИ: взято до відома та рекомендовано розглянути на сесії районної ради.

–   лист  фінансового управління Сокальської районної державної адміністрації  від 12.03.2019 щодо надання копій запитів структурних підрозділів РДА про виділення додаткових коштів з районного бюджету.

ВИРІШИЛИ: взято до відома та рекомендовано розглянути бюджетній комісії.

ГОЛОСУВАЛИ «ЗА» ОДНОГОЛОСНО

 

                     Голова постійної комісії                                                                  Береза О. А.

                     Секретар постійної комісії                                                           Ігнатюк М. В.