ВИСНОВОК постійної депутатської комісії Сокальської районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій

ВИСНОВОК

постійної депутатської комісії Сокальської районної ради

з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій

 

25  березня  2019  року

 

Комісія вирішила:

 

 1. Про звільнення генерального директора комунального підприємства «Телерадіокомпанія «Сокаль» – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про зміну і встановлення меж села Межиріччя Межирічанської  сільської ради Сокальського району Львівської області– рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Щодо зміни меж села Бендюга Межирічанської сільської ради Сокальського району Львівської області– рекомендувати проект рішення розглянути на сесії. На засідання сесії запросити Межирічанського сільського голову Сироїда І.Д.

 

 1. Про звіт голови Сокальської  районної державної адміністрації  про виконання Програми соціально-економічного  та культурного розвитку Сокальського району  та делегованих повноважень у 2018 роцірекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про звіт Служби у справах дітей Сокальської РДА про результати виконання районної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у Сокальському районі на 2016-2018 рокирекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про затвердження звітів розпорядників коштів про виконання загальнорайонних програм за 2018 рік рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про затвердження Порядку здійснення допорогових закупівель товарів, робіт та послуг в Сокальській районній раді Львівської області через електронну систему публічних закупівель «Prozorro» – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про затвердження розпоряджень голови Сокальської районної державної адміністраціїрекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про виконання районного бюджету Сокальського району за 2018 рік

– рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2019 рікрекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про  встановлення розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва  у 2019 роцірекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про інформацію щодо  результатів діяльності  Червоноградської місцевої прокуратури   на території Сокальського району впродовж 2018 року рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про встановлення надбавки за вислугу років голові районної  радирекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про Програму фінансової  підтримки та зміцнення матеріально-технічної бази Комунального підприємства «Телерадіокомпанія  «Сокаль»» на 2019 рікрекомендувати проект рішення розглянути на сесії

 

 1. Про затвердження Програми покращення ефективності використання нерухомого майна та земельних ділянок, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району на 2019 рікрекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про затвердження Програми підтримки обдарованої  учнівської молоді Сокальського району на 2019 рік рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про внесення змін до  програми «Національно-патріотичного, військово-спортивного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних силах України на 2017– 2020 роки» рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про затвердження  Програми проведення лікувально-профілактичних заходів проти незаразних, інфекційних захворювань тварин та фінансової підтримки державних установ ветеринарної медицини Сокальського району на 2019 рік – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про затвердження Програми підтримки матеріально-технічної бази місцевої пожежної команди Перв’ятицької сільської ради Сокальського району Львівської області   на 2019 рік – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії. На засідання сесії запросити Перв’ятицького сільського голову Сороку Б.Р.

 

 1. Про затвердження Програми профілактики  злочинності, забезпечення публічної безпеки  і порядку в Сокальському районі, покращення  матеріально – технічного забезпечення Сокальського відділення поліції Червоноградського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області на 2019 рік – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.
 2. Про затвердження  Програми   оповіщення населення  у разі виникнення та ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їхніх наслідків у Сокальському   районі  на 2019-2020 роки – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про внесення змін до Програми охорони навколишнього природного середовища Сокальського району на 2016-2020 роки – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про затвердження Програми розвитку альтернативної  енергетики на території Сокальського району на 2019-2020 роки – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про внесення змін до районних Програм – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії

 

 1. Про затвердження Програми ідентифікації та збереження цінних насаджень та дерев на території Сокальського району на 2019-2020 роки – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про затвердження  Програми підтримки молочного скотарства у господарствах приватного сектору Сокальського району  на 2019  рік – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про внесення змін до Програми по збереженню об’єктів культурної спадщини Сокальського району на 2019 рік – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про затвердження  Програми захисту сільськогосподарських угідь від  повторного заболочення та населених пунктів від підтоплення на 2019 рік – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про внесення змін до Програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху для учнів закладів  освіти Сокальського району на 2018-2019 роки – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки об’єктів благоустрою у Сокальському районі на 2018-2019 роки – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про затвердження Програми водопостачання населених пунктів Сокальського району на 2019 рік – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про затвердження Програми забезпечення публічності у роботі закладів освіти та створення системи ефективної комунікації учасників освітнього процесу у Сокальському районі на 2019 рік –рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про затвердження Програми фінансової підтримки процесу монетизації пільг та житлових субсидій на 2019 рік –рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про затвердження Програми компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян на залізничному транспорті у Сокальському районі на 2019 рік –рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про затвердження районної програми „Майданчик з тренажерним обладнанням” на 2019 рік- рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про внесення змін до Програми організації підготовки громадян до призову і служби в Збройних Силах України та виконання  мобілізаційних заходів в Сокальському районі на 2017-2020 роки – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про затвердження Програми сприяння матеріально-технічного забезпечення військової частини 2418 (Великомостівський кінологічний навчальний центр Державної Прикордонної Служби України), дислокованої на території Сокальського району Львівської області, на 2019 рік – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про затвердження Програми пропагування Сокальського району на території  України та за кордоном: культурний розвиток Сокальського району у 2019 році –рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про затвердження Програми підтримки та розвитку народних домів Сокальського району у 2019 році – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про затвердження Програми підтримки творчої діяльності аматорських колективів Сокальського району у 2019 році – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про затвердження Комплексної  програми інформаційно-аналітичної роботи в інтересах органів державної влади та управління, протидії проявам терористичного характеру та організованій злочинній діяльності і корупції на території Сокальського району на 2019 рік – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про внесення змін в Програму розвитку місцевого самоврядування Сокальського району на 2019 рік – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про затвердження Програми підтримки органів виконавчої влади Сокальського району на 2019 рік –  рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про надання дозволу на оренду приміщень – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про закріплення території обслуговування за  закладами  загальної  середньої   освіти Сокальського району (автор проекту рішення Береза О.А.) – рекомендувати вказаний проект рішення виключити з порядку денного сесії

 

 1. Про  передачу зі спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району у  комунальну власність територіальної громади Межирічанської сільської ради житлової будівлі –рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про передачу в комунальну власність територіальних громад сільських рад навчальних закладів І ступеня – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про передачу в комунальну власність територіальної громади Лучицької сільської ради будівлі дитячого садка – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про підтримку створення ландшафтного заказника місцевого значення “Хлівчанський” на території Хлівчанської сільської ради Сокальського району Львівської області за межами населеного пункту – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про підтримку створення охоронної зони ботанічного заказника загальнодержавного  значення «Волицький» загальною площею 899,7 га  на території Хлівчанської сільської ради Сокальського району Львівської області за межами населеного пункту – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про підтримку створення національного природного парку «Надбужжя» імені Блаженнішого Любомира Гузара на території Сокальського району Львівської області в структурі та підпорядкуванні Міністерству екології та природних ресурсів України – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про звіт генерального директора Комунального підприємства «Телерадіокомпанія «Сокаль»» Сокальської районної ради  про роботу –рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про затвердження порядку денного тридцять сьомої чергової сесії Сокальської районної ради VII скликання –рекомендувати проект рішення розглянути на сесії та включити в порядок денний наступні питання:
 • Про зміну і встановлення меж села Тудорковичі Тудорковицької  сільської ради Сокальського району Львівської області;
 • Про зміну і встановлення меж села Спасів Перв’ятицької  сільської ради Сокальського району Львівської області;
 • Про зміну і встановлення меж села Войславичі Тудорковицької  сільської ради Сокальського району Львівської області;
 • Про оголошення “сезону тиші” в місцях масового розмноження та вирощування потомства дикими тваринами на території об’єктів природно-заповідного фонду Сокальського району Львівської області, з обмеженням господарської діяльності та добуванням об’єктів тваринного світу;
 • Про затвердження Програми підтримки і розвитку закладів дошкільної освіти Сокальського району на 2019 рік;
 • Про затвердження Цільової соціальної програми розвитку цивільного захисту Сокальського району на 2019–2021 роки;
 • Про внесення змін до районної програми підтримки розвитку пріоритетних та наймасовіших видів спорту (волейболу, футболу, легкої атлетики та карате) в Сокальському районі на 2019 рік;
 • Про підтримку створення ботанічного заказника загальнодержавного значення “Малополіський  шафран” в Великомостівському лісництві ДП «Жовківське лісове господарство» на території Великомостівської міської ради Сокальського району Львівської області за межами населеного пункту;
 • Про підтримку створення ботанічного заказника місцевого значення “Двірцівський” в Реклинецькому лісництві Сокальського ДЛГП «Галсільліс» на території Великомостівської міської ради Сокальського району Львівської області за межами населеного пункту;
 • Про підтримку створення ботанічного заказника місцевого значення “Кави” на території Великомостівської міської ради Сокальського району Львівської області за межами населеного пункту
 • Про підтримку створення зоологічного заказника місцевого значення “Куличківський” на території Великомостівської міської ради Сокальського району Львівської області за межами населеного пункту
 • Про підтримку створення дендропарку місцевого значення “Корчминський” на території Корчівської сільської ради Сокальського району Львівської області за межами населеного пункту

 

Також рекомендувати:

виключити з порядку денного сесії районної ради питання «Про закріплення території обслуговування за  закладами  загальної  середньої   освіти Сокальського району» (автор проекту рішення  Береза О.А.);

не включати до порядку денного сесії питання «Про підтримку створення регіонального ландшафтного парку «Сокальський» на території Сокальського району Львівської області за межами населеного пункту» та розглянути вказане питання на наступній сесії (за ініціативою автора проекту рішення Сенюка А.І.)

 

Голова постійної комісії                                                               А.І.Сенюк 

  

Секретар  засідання  постійної комісії                                        М.Т.Веклин