ПРОТОКОЛ №29 засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА РА

ПРОТОКОЛ № _29

засідання постійної комісії

       з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій:

від «25»   березня  2019р.

Присутні:

Голова постійної комісії:      Пограничний Володимир Ігорович

Секретар  комісії:                   Козійчук Юрій Богданович

Члени постійної комісії: :      Шевчук Роман Миколайович, Криштоф Олег Степанович,  Монастирський Роман Теофілійович,   Петрашкевич Богдан Григорович, Гуз Ігор Володимирович, Дем’янович Микола Михайлович.

Запрошені: Заступник голови Сокальської РДА,  нач. фінансового управління Сокальської РДА,  розпорядники бюджетних коштів.

СЛУХАЛИ: голову постійної комісії – Пограничного В.І.  «Про затвердження порядку денного засідання постійної депутатської комісії»

ВИРІШИЛИ:   Затвердити порядок денний засідання постійної депутатської комісії.

Голосували: За – 7

Проти – 0

Утримались – 0

 ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 1. Про затвердження звітів розпорядників коштів про виконання загальнорайонних програм у 2018 році.

2.Про звіт голови Сокальської районної державної адміністрації про виконання Програми соціально-економічного розвитку Сокальського району та делегованих повноважень у  2018 році.

 1. Про Програму фінансової підтримки та зміцнення матеріально-технічної бази Комунального підприємства «Телерадіокомпанія «Сокаль» на 2019 рік.
 2. Про затвердження Програми покращення ефективності використання нерухомого майна та земельних ділянок, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району на 2019 рік.
 3. Про затвердження Програми підтримки обдарованої учнівської молоді Сокальського району на 2019 рік.
 4. Про внесення змін до Програми національно-патріотичного, військово-спортивного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних силах України на 2017-2020 роки.

7.Про затвердження Програми проведення лікувально-профілактичних заходів проти незаразних, інфекційних захворювань тварин та фінансової підтримки державних установ ветеринарної медицини Сокальського району на 2019 рік.

8.Про внесення змін до Програми охорони навколишнього природного середовища Сокальського району на 2016-2020 роки.

9.Про затвердження Програми розвитку альтернативної енергетики на території Сокальського району на 2019-2020 роки.

10.Про затвердження Програми ідентифікації та збереження цінних насаджень та дерев на території Сокальського району на 2019-2020 роки.

11.Про затвердження Програми підтримки молочного скотарства у господарствах приватного сектору Сокальського району на 2019 рік.

12.Про затвердження Програми захисту сільськогосподарських угідь від повторного заболочення та населених пунктів від підтоплення на 2019 рік.

13.Про внесення змін до Програми  підвищення рівня безпеки дорожнього руху для учнів закладів освіти Сокальсьского району на 2018-2019 роки.

14.Про внесення змін до Програми фінансової підтримки об’єктів благоустрою у Сокальському районі на 2018-2019 роки.

15.Про затвердження Програми водопостачання населених пунктів Сокальського району на 2019 рік.

16.Про внесення змін до Програми по збереженню об’єктів культурної спадщини Сокальського району на 2019 рік.

17.Про затвердження Програми  фінансової підтримки процесу монетизації пільг та житлових субсидій на  2019 рік.

18.Про затвердження Програми  компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян на залізничному транспорті у Сокальському районі на 2019 рік.

19.Про затвердження районної Програми «Майданчик з тренажерним обладнанням на 2019 рік».

20.Про внесення змін до Програми організації підготовки громадян до призову і служби в Збройних Силах України та виконання мобілізаційних заходів в Сокальському районі на 2017-2020 роки.

21.Про затвердження  Програми сприяння матеріально-технічного забезпечення військової частини 2418 (Великомостівський кінологічний навчальний центр Державної Прикордонної Служби України), дислокованої на території Сокальського району Львівської області на 2019 рік.

22.Про затвердження Програми пропагування Сокальського району на території України та за кордоном: культурний розвиток Сокальського району у 2019 році.

23.Про затвердження Програми підтримки та розвитку народних домів Сокальського району у 2019 році.

24.Про затвердження Програми підтримки творчої діяльності аматорських колективів Сокальського району у 2019 році.

25.Про внесення змін до районних Програм.

26.Про затвердження Комплексної програми інформаційно-аналітичної роботи в інтересах органів державної влади та управління, протидії проявам терористичного характеру та організованій злочинній діяльності і корупції на території Сокальського району на 2019 рік.

27.Про внесення змін в Програму розвитку місцевого самоврядування Сокальського району на 2019 рік.

28.Про виконання районного бюджету Сокальського району за 2018 рік.

 1. Про затвердження розпоряджень голови Сокальської районної державної адміністрації.

30.Про затвердження Порядку здійснення допоргових закупівель товарів, робіт та послуг в Сокальській районній раді Львівської області через електронну систему публічних закупівель «Prozorro».

31.Про встановлення надбавки за вислугу років голові районної ради.

 

1.СЛУХАЛИ: розпорядників бюджетних коштів Про затвердження звітів розпорядників коштів про виконання загальнорайонних програм у 2018 році.

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І., Шевчук Р.М. з пропозицією надати інформацію по придбанню житла для дітей-сиріт за 2018 рік, а особливо по смт. Жвирка, до Сокальської РДА- надати інформацію про використання коштів по Програмі підтримки органів виконавчої влади (по сумах на премію та інтенсивність праці), Монастирський Р.Т.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради  проект рішення  «Про затвердження звітів розпорядників коштів про виконання загальнорайонних програм у 2018 році.»

Голосували: За – 7

Проти:- 0

Утримались:- 0

2.СЛУХАЛИ: Заступника голови Сокальської РДА Поліщука М.П. по питанню «Про звіт голови Сокальської районної державної адміністрації про виконання Програми соціально-економічного розвитку Сокальського району та делегованих повноважень у  2018 році.»

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І.,  Монастирський Р.Т.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради  проект рішення « Про звіт голови Сокальської районної державної адміністрації про виконання Програми соціально-економічного розвитку Сокальського району та делегованих повноважень у  2018 році.»

Голосували: За – 7

Проти:- 0

Утримались:- 0

3.СЛУХАЛИ: Начальника фінансового управління Сокальської РДА Леонову Г.С. «Про Програму фінансової підтримки та зміцнення матеріально-технічної бази  Комунального підприємства «Телерадіокомпанія «Сокаль» на 2019 рік.»

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І.,  Шевчук Р.М.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради  проект рішення « Про Програму фінансової підтримки та зміцнення матеріально-технічної бази  Комунального підприємства «Телерадіокомпанія «Сокаль» на 2019 рік.»

Голосували: За – 7

Проти:- 0

Утримались:- 0

4 СЛУХАЛИ: Начальника відділу управління комунальним майном Сокальської районної ради Кравчука Т.Г. «Про затвердження Програми покращення ефективності використання нерухомого майна та земельних ділянок, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району на 2019 рік.»

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради  проект рішення  «Про затвердження Програми покращення ефективності використання нерухомого майна та земельних ділянок, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району на 2019 рік.»

Голосували: За – 7

Проти:- 0

Утримались:- 0

5 СЛУХАЛИ: Гібляк Г. «Про затвердження Програми підтримки обдарованої учнівської молоді Сокальського району на 2019 рік.»

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І., Шевчук Р.М., Монастирський Р.Т.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради  проект   «Про затвердження Програми підтримки обдарованої учнівської молоді Сокальського району на 2019 рік.»

Голосували: За – 7

Проти:- 0

Утримались:- 0

6.СЛУХАЛИ: Матвіїва Р. «Про внесення змін до Програми національно-патріотичного, військово-спортивного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних силах України на 2017-2020 роки.»

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І., Монастирський Р.Т.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради  проект рішення « Про внесення змін до Програми національно-патріотичного, військово-спортивного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних силах України на 2017-2020 роки.»

Голосували: За – 7

Проти:- 0

Утримались:- 0

7.СЛУХАЛИ: : депутата районної ради Криштофа О.С. «Про затвердження Програми проведення лікувально-профілактичних заходів проти незаразних, інфекційних захворювань тварин та фінансової підтримки державних установ ветеринарної медицини Сокальського району на 2019 рік.»

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І., Монастирський Р.Т.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради  проект рішення «Про затвердження Програми проведення лікувально-профілактичних заходів проти незаразних, інфекційних захворювань тварин та фінансової підтримки державних установ ветеринарної медицини Сокальського району на 2019 рік.»

Голосували: За – 7

Проти:- 0

Утримались:- 0

 1. СЛУХАЛИ: Начальника відділу агропромислового розвитку Сокальської РДА Коханчука О. «Про внесення змін до Програми охорони навколишнього природного середовища Сокальського району на 2016-2020 роки.»

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І., Сенюк А.І.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради  проект  «Про внесення змін до Програми охорони навколишнього природного середовища Сокальського району на 2016-2020 роки.»

Голосували: За – 7

Проти:- 0

Утримались:- 0

9.СЛУХАЛИ: Начальника відділу Сокальської РДА  Шевчука С.П. «Про затвердження Програми розвитку альтернативної енергетики на території Сокальського району на 2019-2020 роки.»

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради  проект рішення  «Про затвердження Програми розвитку альтернативної енергетики на території Сокальського району на 2019-2020 роки»

Голосували: За – 7

Проти:- 0

Утримались:- 0

 1. СЛУХАЛИ: Начальника відділу агропромислового розвитку Сокальської РДА Коханчука О. «Про затвердження Програми ідентифікації та збереження цінних насаджень та дерев на території Сокальського району на 2019-2020 роки.»

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І., Сенюк А.І., Шевчук Р.М., Криштоф О.С.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради  проект рішення  «Про затвердження Програми ідентифікації та збереження цінних насаджень та дерев на території Сокальського району на 2019-2020 роки.»

Голосували: За – 7

Проти:- 0

Утримались:- 0

11.СЛУХАЛИ: Начальника відділу агропромислового розвитку Сокальської РДА Коханчука О. «Про затвердження Програми підтримки молочного скотарства у господарствах приватного сектору Сокальського району на 2019 рік.»

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І., Сенюк А.І., Шевчук Р.М.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради  проект рішення  «Про затвердження Програми підтримки молочного скотарства у господарствах приватного сектору Сокальського району на 2019 рік.»

Голосували: За – 7

Проти:- 0

Утримались:- 0

12.СЛУХАЛИ: Начальника відділу агропромислового розвитку Сокальської РДА Коханчука О. «Про затвердження Програми захисту сільськогосподарських угідь від повторного заболочення та населених пунктів від підтоплення на 2019 рік.»

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І., Сенюк А.І.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради  проект рішення  «Про затвердження Програми захисту сільськогосподарських угідь від повторного заболочення та населених пунктів від підтоплення на 2019 рік.»

Голосували: За – 7

Проти:- 0

Утримались:- 0

 1. СЛУХАЛИ: Начальника відділу житлово-комунального господарства, цільових програм та розвитку інфраструктури Сокальської РДА Шевчука С.П. «Про внесення змін до Програми  підвищення рівня безпеки дорожнього руху для учнів закладів освіти Сокальсьского району на 2018-2019 роки.»

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради  проект рішення  «Про внесення змін до Програми  підвищення рівня безпеки дорожнього руху для учнів закладів освіти Сокальсьского району на 2018-2019 роки.»

Голосували: За – 7

Проти:- 0

Утримались:- 0

14.СЛУХАЛИ:  Начальника відділу житлово-комунального господарства, цільових програм та розвитку інфраструктури  Сокальської РДА  Шевчука С.П.  «Про внесення змін до Програми фінансової підтримки об’єктів благоустрою у Сокальському районі на 2018-2019 роки.»

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради  проект рішення  «Про внесення змін до Програми фінансової підтримки об’єктів благоустрою у Сокальському районі на 2018-2019 роки.»

Голосували: За – 7

Проти:- 0

Утримались:- 0

15.СЛУХАЛИ: Начальника відділу житлово-комунального господарства, цільових програм та розвитку інфраструктури  Сокальської РДА  Шевчука С.П. « Про затвердження Програми водопостачання населених пунктів Сокальського району на 2019 рік.»

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради  проект     «Про затвердження Програми водопостачання населених пунктів Сокальського району на 2019 рік.»

Голосували: За – 7

Проти:- 0

Утримались:- 0

16.СЛУХАЛИ: Начальника відділу містобудування  та архітектури Сокальської РДА  Баралус М.Й.  «Про внесення змін до Програми по збереженню об’єктів культурної спадщини Сокальського району на 2019 рік.»

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради  проект рішення  « Про внесення змін до Програми по збереженню об’єктів культурної спадщини Сокальського району на 2019 рік.»

Голосували: За – 7

Проти:- 0

Утримались:- 0

17.СЛУХАЛИ: Начальника управління соціального захисту населення Сокальської РДА Огінського В.Б. «Про затвердження Програми  фінансової підтримки процесу монетизації пільг та житлових субсидій на  2019 рік.»

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради  проект рішення « Про затвердження Програми  фінансової підтримки процесу монетизації пільг та житлових субсидій на  2019 рік.»

Голосували: За – 7

Проти:- 0

Утримались:- 0

18.СЛУХАЛИ: Начальника управління соціального захисту населення Сокальської РДА Огінського В.Б. «Про затвердження Програми  компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян на залізничному транспорті у Сокальському районі на 2019 рік.»

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І., Шевчук Р.М., Гуз І.В.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради  проект рішення  «Про затвердження Програми  компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян на залізничному транспорті у Сокальському районі на 2019 рік.»

Голосували: За – 7

Проти:- 0

Утримались:- 0

19.СЛУХАЛИ: Начальника відділу молоді та спорту Сокальської РДА Копейку М. «Про затвердження районної Програми «Майданчик з тренажерним обладнанням на 2019 рік».

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради  проект рішення  «Про затвердження районної Програми «Майданчик з тренажерним обладнанням на 2019 рік».

Голосували: За – 7

Проти:- 0

Утримались:- 0

20.СЛУХАЛИ: Головного комісара Сокальського військомату Бродюка Л. М. «Про внесення змін до Програми організації підготовки громадян до призову і служби в Збройних Силах України та виконання мобілізаційних заходів в Сокальському районі на 2017-2020 роки.»

 

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради  проект рішення  «Про внесення змін до Програми організації підготовки громадян до призову і служби в Збройних Силах України та виконання мобілізаційних заходів в Сокальському районі на 2017-2020 роки.»

Голосували: За – 7

Проти:- 0

Утримались:- 0

 1. СЛУХАЛИ: представника Великомостівського кінологічного навчального центру Державної Прикордонної Служби України Софілканича Олександра Анатолійовича «Про затвердження Програми сприяння матеріально-технічного забезпечення військової частини 2418 (Великомостівський кінологічний навчальний центр Державної Прикордонної Служби України), дислокованої на території Сокальського району Львівської області на 2019 рік.»

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І, Шевчук Р.М.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради  проект рішення  «Про затвердження  Програми сприяння матеріально-технічного забезпечення військової частини 2418 (Великомостівський кінологічний навчальний центр Державної Прикордонної Служби України), дислокованої на території Сокальського району Львівської області на 2019 рік.»

Голосували: За – 7

Проти:- 0

Утримались:- 0

22.СЛУХАЛИ: Головного спеціаліста відділу з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігії Сокальської РДА Осміловську У.Р. «Про затвердження Програми пропагування Сокальського району на території України та за кордоном: культурний розвиток Сокальського району у 2019 році.»

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І., Поліщук М.П.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради  проект рішення « Про затвердження Програми пропагування Сокальського району на території України та за кордоном: культурний розвиток Сокальського району у 2019 році.»

Голосували: За – 7

Проти:- 0

Утримались:- 0

 1. СЛУХАЛИ: Головного спеціаліста відділу з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігії Сокальської РДА Осміловську У.Р. «Про затвердження Програми підтримки та розвитку народних домів Сокальського району у 2019 році.»

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І., Шевчук Р.М., Монастирський Р.Т.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради  проект   рішення «Про затвердження Програми підтримки та розвитку народних домів Сокальського району у 2019 році.»

Голосували: За – 7

Проти:- 0

Утримались:- 0

24.СЛУХАЛИ: Головного спеціаліста відділу з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігії Сокальської РДА Осміловську У.Р. «Про затвердження Програми підтримки творчої діяльності аматорських колективів Сокальського району у 2019 році.»

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І., Шевчук Р.М., Монастирський Р.Т.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради  проект   рішення

«Про затвердження Програми підтримки творчої діяльності аматорських колективів Сокальського району у 2019 році.»

Голосували: За – 7

Проти:- 0

Утримались:- 0

25.СЛУХАЛИ: Начальника управління соціального захисту населення Сокальської РДА Огінського В.Б. «Про внесення змін до районних Програм»

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І., Шевчук Р.М., Монастирський Р.Т.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради  проект   рішення

«Про внесення змін до районних Програм.»

Голосували: За – 7

Проти:- 0

Утримались:- 0

26.СЛУХАЛИ: В. Решоту  «Про затвердження Комплексної програми інформаційно-аналітичної роботи в інтересах органів державної влади та управління, протидії проявам терористичного характеру та організованій злочинній діяльності і корупції на території Сокальського району на 2019 рік.»

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І., Шевчук Р.М., Монастирський Р.Т.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради  проект   рішення

«Про затвердження Комплексної програми інформаційно-аналітичної роботи в інтересах органів державної влади та управління, протидії проявам терористичного характеру та організованій злочинній діяльності і корупції на території Сокальського району на 2019 рік.»

Голосували: За – 7

Проти:- 0

Утримались:- 0

27.СЛУХАЛИ: Заступника голови Сокальської районної ради В.І.Бойка  «Про внесення змін в Програму розвитку місцевого самоврядування Сокальського району на 2019 рік.»

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І., Шевчук Р.М.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради  проект   рішення  «Про внесення змін в Програму розвитку місцевого самоврядування Сокальського району на 2019 рік.»

Голосували: За – 7

Проти:- 0

Утримались:- 0

28.СЛУХАЛИ: Начальника фінансового управління Сокальської РДА Леонову Г.С. «Про виконання районного бюджету Сокальського району за 2018 рік.»

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І., Шевчук Р.М., Гуз І.В.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради  проект   рішення

«Про виконання районного бюджету Сокальського району за 2018 рік.»

Голосували: За – 7

Проти:- 0

Утримались:- 0

 1. СЛУХАЛИ: Начальника фінансового управління Сокальської РДА Леонову Г.С. «Про затвердження розпоряджень голови Сокальської районної державної адміністрації.»

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І., Шевчук Р.М.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради  проект рішення  «Про затвердження розпоряджень голови Сокальської районної державної адміністрації.»

Голосували: За – 7

Проти:- 0

Утримались:- 0

30.СЛУХАЛИ: Начальника фінансового управління Сокальської РДА Леонову Г.С.  «Про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2019 рік»

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І., Монастирський Р.Т., Гуз І.В., Поліщук М.П., Шевчук Р.М.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради  проект рішення  з двома поправками   «Про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2019 рік»

Голосували: За – 5

Проти:- 0

Утримались:- 2

31.СЛУХАЛИ: Заступника голови Сокальської районної ради В.І.Бойка  «Про затвердження Порядку здійснення допоргових закупівель товарів, робіт та послуг в Сокальській районній раді Львівської області через електронну систему публічних закупівель «Prozorro».

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І., Монастирський Р.Т.

ВИРІШИЛИ:  Винести на розгляд сесії  районної  ради   проект  рішення

«Про затвердження Порядку здійснення допоргових закупівель товарів, робіт та послуг в Сокальській районній раді Львівської області через електронну систему публічних закупівель «Prozorro».

Голосували: За – 7

Проти:- 0

Утримались:- 0

32.СЛУХАЛИ: Заступника голови Сокальської районної ради В.І.Бойка  «Про встановлення надбавки за вислугу років голові районної ради.»

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І.

ВИРІШИЛИ:  Винести на розгляд сесії  районної  ради   проект  рішення

«Про встановлення надбавки за вислугу років голові районної ради».

Голосували: За – 7

Проти:- 0

Утримались:- 0

 

Голова постійної комісії                                        Пограничний В.І.

 

Секретар  комісії                                                     Козійчук Ю.Б.