Р І Ш Е Н Н Я №714 від 28.03.2019 року /Про звіт Служби у справах дітей Сокальської РДА про результати виконання районної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у Сокальському районі на 2016-2018 роки

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ХХХVІІ сесія _VІІ__скликання

Р І Ш Е Н Н Я 714

 

28 березня   2019 року                                                                        м.Сокаль

 

Про звіт Служби у справах дітей Сокальської РДА

про результати виконання районної Програми

забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей,

позбавлених батьківського піклування

та осіб з їх числа у Сокальському районі

на 2016-2018 роки

 

Розглянувши звернення голів депутатських фракцій районної ради, заслухавши та обговоривши звіт Служби у справах дітей Сокальської РДА про результати виконання районної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у Сокальському районі на 2016-2018 роки, враховуючи висновки постійних депутатських комісій районної ради, відповідно до пункту 28 статті 43 «Про місцеве самоврядування в Україні», Сокальська районна рада Львівської області,-

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Звіт Служби у справах дітей Сокальської РДА про результати виконання районної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у Сокальському районі на 2016-2018 роки взяти до відома.
  2. Роботу Служби у справах дітей Сокальської РДА щодо виконання районної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у Сокальському районі на 2016-2018 роки визнати незадовільною.
  3. Рекомендувати Сокальській РДА розглянути питання щодо вжиття заходів дисциплінарного впливу до працівників Служби у справах дітей Сокальської РДА за неналежне виконання районної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у Сокальському районі на 2016-2018 роки та рішень районної ради.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань освіти, культури, туризму та духовного розвитку.

 

                       Голова районної ради                                      Микола Пасько