Р І Ш Е Н Н Я №712 від 28.03.2019 року /Про звільнення генерального директора комунального підприємства «Телерадіокомпанія «Сокаль»

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ХХХVІІ сесія _VІІ__скликання

Р І Ш Е Н Н Я 712

28   березня  2019 року                                                                         м.Сокаль

 

 

 

Про звільнення генерального

директора комунального підприємства

«Телерадіокомпанія «Сокаль»

 

Керуючись п. 20 ч. 1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кодексом законів про працю України, Положенням про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств (установ, організацій, закладів), які належать до спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району, укладення та розірвання з ними контрактів, затвердженим рішенням Сокальської районної ради від 20.10.2011року №130, зі змінами,  враховуючи заяву Новацького О.Є. від 13.02.2019р., висновки постійної комісії районної ради з питань промисловості, підприємництва, комунального майна, інфраструктури, зовнішньоекономічної та транскордонної діяльності, Сокальська районна  рада Львівської області,-

В И Р І Ш И Л А:

         

  1. Звільнити Новацького Олександра Євгенійовича з посади генерального директора комунального підприємства «Телерадіокомпанія «Сокаль» 6 квітня 2019 року у зв’язку із закінченням строку дії контракту (трудового договору), п. 2 ст. 36 КЗпП України.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна  та  підприємництва.

 

                                    Голова районної ради                                           Микола Пасько