Р І Ш Е Н Н Я  №747 від 9 квітня 2019 року/Про надання дозволу на оренду приміщень

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ХХХVІІ сесія _VІІ__скликання

Р І Ш Е Н Н Я  №747

  09  квітня   2019 року                                                                    м.Сокаль

 

Про надання дозволу
на оренду приміщень

Розглянувши звернення від 23.01.2019 року Громадської організації «Спортивний клуб «ВелоСокаль», від 06.02.2019 року Сокальського районного народного дому Львівської області, від 07.12.2018 року №31 Товариства Польської культури Львівщини відділ в Сокалі, враховуючи погодження балансоутримувачів, з метою більш ефективного використання комунального майна, що належить до спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району та забезпечення збільшення надходжень до районного бюджету, керуючись п.19 ст.43 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.7 та ст.9 Закону України „Про оренду державного та комунального майна”, п. 2.4 Положення про оренду майна, що належить до спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району,  враховуючи висновки постійної комісії  районної ради з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва, Сокальська районна рада Львівської області,-

В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати Сокальському районному народному дому дозвіл на продовження терміном на 2 роки 11 місяців, договору оренди нежитлового приміщення загальною площею 31,2 м. кв., що знаходиться за адресою:  м. Сокаль, вул. Шептицького, 36,  для розміщення офісу громадської організації.
  2. Надати Відділу молоді та спорту Сокальської районної державної адміністрації дозвіл на продовження терміном на 2 роки 11 місяців, договору оренди нежитлового приміщення  загальною площею 30,3 м. кв., що знаходиться за адресою:  м.Сокаль, вул.Стуса, 4б, для розміщення громадської організації.
  3. Внести зміни в рішення Сокальської районної ради Львівської області від 30.10.2018 року №642 «Про надання дозволу на оренду приміщень»: пункт 4 рішення викласти в наступній редакції «4. Надати Сокальському районному народному дому дозвіл на передачу в оренду шляхом проведення конкурсу терміном на 2 роки, частини нежитлового приміщення загальною площею 37,0  м. кв., що знаходиться за адресою:  м.Сокаль, вул. Шептицького, 72, для розміщення складських приміщень».
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва.

 

                          Голова районної ради                                                              Микола Пасько