Р І Ш Е Н Н Я  №748 від 9 квітня 2019 року/Про передачу в комунальну власність територіальних громад об’єктів  спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ХХХVІІ сесія _VІІ__скликання

Р І Ш Е Н Н Я  №748

  09  квітня   2019 року                                                                    м.Сокаль

 

Про передачу в комунальну власність територіальних громад

обєктів  спільної комунальної власності територіальних громад

Сокальського району

 

Розглянувши  звернення від 28.03.2019 р. № 199/02-21 Сілецької сільської ради та від 02.04.2019 року №01-8/170 КУ СРР ЛО «Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району», Межирічанської сільської ради від 15.01.2019 року №10/02-18 про передачу житлової будівлі, враховуючи попередні погодження Комунальної установи Сокальської районної ради Львівської області «Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району», Межирічанського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дитячий садок» Сокальської районної ради Львівської області, керуючись ст. ст. 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва,  Сокальська районна рада Львівської області, –

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Вилучити з оперативного управління Комунальної установи Сокальської районної ради Львівської області «Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району» та безоплатно передати зі спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району в комунальну власність Межирічанської сільської ради частину житлової будівлі Межирічанського НВК «ЗШ І-ІІ ступенів – дитячий садок” Сокальської районної ради, загальною площею 81,9 м. кв, що знаходиться за адресою: с. Межиріччя вул. Шкільна, 26а.
  2. Вилучити з оперативного управління комунальної установи Сокальської районної ради Львівської області «Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району» та безоплатно передати зі спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району в комунальну власність територіальної громади Сілецької сільської ради частину нежитлової будівлі, приміщення №4 за поверховим планом, Сілецької ЗШ І-ІІІ ступенів ім.Івана Климіва-Легенди, площею 14,6 м. кв., балансовою вартістю 5710,94 грн., залишковою вартістю 2432,07 грн., що знаходиться за адресою: с. Сілець, вул. Нова, 1.
  3. Голові районної ради створити комісію по прийманню – передачі вищевказаних будівель.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на депутатську комісію з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва.

 

                      Голова районної ради                                             Микола Пасько