Р І Ш Е Н Н Я  №749 від 9 квітня 2019 року/Про передачу в комунальну власність територіальних громад сільських рад навчальних закладів І ступеня

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ХХХVІІ сесія _VІІ__скликання

Р І Ш Е Н Н Я  №749

  09  квітня   2019 року                                                                    м.Сокаль

 

Про передачу в комунальну

власність територіальних

громад сільських рад навчальних

закладів І ступеня

 

Керуючись ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновок постійної комісії районної ради з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва, Сокальська районна рада Львівської області, –

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Вилучити з оперативного управління комунальної установи Сокальської районної ради Львівської області «Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району» та безоплатно передати зі спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району в комунальну власність територіальної громади Жвирківської селищної ради будівлі та споруди Завишенського НВК ЗШ І ст.-дитячий садок, що знаходиться за адресою: с.Завишень, вул. І. Франка, 51.
  2. Вилучити з оперативного управління комунальної установи Сокальської районної ради Львівської області «Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району» та безоплатно передати зі спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району в комунальну власність територіальної громади Переспівської сільської ради будівлі та споруди Зубківського НВК ЗШ І ст. – дитячий садок, що знаходиться за адресою: с.Зубків.
  3. Вилучити з оперативного управління комунальної установи Сокальської районної ради Львівської області «Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району» та безоплатно передати зі спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району в комунальну власність територіальної громади Лучицької сільської ради будівлі та споруди Шарпанецької ЗШ І ст., що знаходиться за адресою: с.Шарпанці.
  4.   П. 4 та п. 6 рішення Сокальської районної ради Львівської області від 06 грудня 2012 року №347 «Про вилучення з оперативного управління відділу освіти Сокальської РДА та передачу в комунальну власність територіальних громад будівель шкіл» вважати такими, що втратили чинність.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва.

 

                      Голова  районної ради                                                             Микола Пасько