Р І Ш Е Н Н Я  №762 від 9 квітня 2019 року/Про підтримку створення дендропарку місцевого значення “Корчминський” на території Корчівської сільської ради Сокальського району Львівської області за межами населеного пункту

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ХХХVІІ сесія _VІІ__скликання

Р І Ш Е Н Н Я  №762

  09  квітня   2019 року                                                                    м.Сокаль

                       

Про підтримку створення дендропарку

місцевого значення “Корчминський

на території Корчівської сільської ради

Сокальського району Львівської області

за межами населеного пункту

 

Розглянувши лист голови постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій  Сенюка А.І. від 12.02.2019 року № 12/02-2019-01, керуючись  ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 51-53 Закону України «Про природно-заповідний фонд України», Методичними рекомендаціями щодо розроблення проектів створення природних територій та об’єктів природно-заповідного фонду України, затвердженими наказом Міністерства екології та природних ресурсів України від 21.08.2018 року №306 та враховуючи висновок постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій, Сокальська районна рада Львівської області,-

 

В И Р І Ш И Л А:

1.Підтримати створення дендропарку місцевого значення “Корчминський” загальною площею 2,0 га, на території Корчівської сільської ради Сокальського району Львівської області, без вилучення земельних ділянок у землекористувачів, за межами населеного пункту (карта-схема  розташування дендропарку місцевого значення “Корчминський” додається).

2.Голові Сокальської районної ради Львівської області (Пасько М.М.) забезпечити оприлюднення даного рішення на сайті Сокальської районної ради та по можливості, у часописі районної газети “Голос з-над Бугу” та через КП «Телерадіокомпанію «Сокаль».

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію Сокальської районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій (Сенюк А.І.).

     Голова  районної  ради                                                    Микола Пасько

762 Карта дендропарк Корчминський