Про внесення змін до Програми соціального захисту окремих категорій населення Сокальського району на 2019 рік

      ПРОЕКТ

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

  сесія _VІІ__скликання

 Р І Ш Е Н Н Я

квітень 2019 року                                                                                                            м.Сокаль

 

Про внесення змін до Програми соціального

захисту окремих категорій населення

Сокальського району на 2019 рік

 

Керуючись пунктом 16 статті 43 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи висновки постійної комісії з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення, Сокальська районна рада  Львівської області,

В И Р І Ш И Л А:

  1. Внести зміни до Програми соціального захисту окремих категорій населення Сокальського району на 2019 рік, затвердженої рішенням Сокальської районної ради від 21 грудня 2018 року № 703, (далі – Програма) саме:

1.1. У текстовій частині  Програми в розділі 4 «Перелік заходів та результативність показників Програми» доповнити підпунктом 4.8. а саме:

« 4.8.         Грошова допомога особам, які постраждали в наслідок пожежі..»

1.2. У текстовій частині  Програми в розділі 6 «Порядок реалізації заходів Програми» доповнити підпунктом 6.8. а саме:

«6.8.    Грошова допомога особам, які постраждали в наслідок пожежі.

Право на одноразову грошову допомогу мають особи, які постраждали в наслідок пожежі.

Допомога надається громадянам, які були зареєстровані та фактично проживали у будівлі,  постраждалій в наслідок пожежі на території Сокальського районну.

Право та розмір допомоги визначається Комісією, склад якої та порядок надання допомоги затверджується розпорядженням голови райдержадміністрації.

Підставою для здійснення виплати одноразової матеріальної допомоги є розпорядження голови районної державної адміністрації про надання одноразової матеріальної допомоги, яке видається з врахуванням рішення Комісії.

Отримання особою одноразової матеріальної допомоги відповідно до цього заходу Програми не є підставою для відмови в отриманні матеріальної допомоги з інших джерел.»

  • Додаток 4 до Програми соціального захисту окремих категорій населення Сокальського району на 2019 рік доповнити пунктом 4.8 та викласти у новій редакції п.4.5.2., що додаються.
  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення.

  

                         Голова районної ради                                                       Микола Пасько

4.5.2.   Одноразова грошова допомога особі, яка опинилась при певних обставинах на вирішення яких необхідно кошти.

 

Затрати – 90,0 тис. грн. УСЗН районний бюджет 90,0 Покращення матеріального становища осіб, які опинилися при певних обставинах на вирішення яких необхідно кошти
Продукт – грошова допомога
Ефективність – покращення матеріального становища осіб, які мають статус учасника бойових дій, осіб з інвалідністю в наслідок війни, членів сім’ї загиблого чи померлого військовослужбовця, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції (АТО), операції об’єднаних сил (ООС), які опинилися при певних обставинах на вирішення яких необхідно кошти
Якість – Охоплення 100% до потреби у виконанні заходу
4.8. Грошова допомога особам, які постраждали в наслідок пожежі Виплата одноразової грошової допомоги особам, які постраждали в наслідок пожежі Затрати – 10,0 тис. грн. УСЗН районний бюджет 10,0 Підтримка громадян, які постраждали в наслідок пожежі.
Продукт – Одноразова грошова допомога, розмір якої визначається Комісією.
Ефективність – Підтримка громадян, які постраждали в наслідок пожежі.
Якість – Охоплення 100% осіб, які мають право на виплату