Квітень 17 2019 0Комент.

Розпочалась підготовка до позачергової сесії Сокальської районної ради

17 квітня, в рамках підготовки до 38 позачергової сесії Сокальської районної ради, відбулось засідання депутатської комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій і президії райради. У їх роботі взяли участь голова районної ради Микола Пасько, заступник голови райради Василь Бойко, районні депутати, а також керівники структурних підрозділів райдержадміністрації: начальник фінансового управління Галина Леонова, начальник управління соціального захисту населення Володимир Огінський та начальник відділу житлово-комунального господарства, цільових програм та розвитку інфраструктури Степан Шевчук.

В ході роботи депутатська комісія розглянула всі питання порядку денного позачергової сесії. Галина Леонова ознайомила присутніх із змінами, які пропонується внести до показників районного бюджету на 2019 рік. Вони стосуються виділення коштів на мікропроекти, які стали переможцями обласного конкурсу проектів місцевого розвитку у 2019 році, а також розподілу коштів освітньої субвенції, зекономлених  у минулому році, на навчальні заклади району. Степан Шевчук доповів про внесення змін до Програми «Дороги Сокальщини на 2018-2020 роки». Окрім того, були розглянуті питання «Затвердження Програми обдарованої учнівської молоді Сокальського району на 2019 рік», «Про затвердження звіту «Про виконання Програми підтримки органів виконавчої влади Сокальського району за 2018 рік» та «Про внесення змін до Програми соціального захисту окремих категорій громадян».

Після обговорення члени комісії рекомендували депутатам Сокальської районної ради підтримати 5 питань порядку денного позачергової 38-ї сесії.

На президії присутні також розглянули всі заплановані питання, заслухали пропозиції депутатів щодо необхідності запросити на позачергову сесію Жвирківського селищного голову Івана Кошлая, депутата Львівської обласної ради Сергія Касяна.

На завершення присутні також обговорили черговість розгляду питань порядку денного.

Відповідно до розпорядження голови Сокальської районної ради, 38 позачергова сесія відбудеться 19 квітня 2019 року. Початок о 10 годині, в сесійній залі.