Травень 20 2019 0Комент.

У Сокалі втретє відбувся волейбольний турнір пам’яті тренера Романа Новацького

17-19 травня у Сокалі, в школі ДЮСШ «Соколяни» проходив традиційний волейбольний турнір пам’яті видатного тренера Романа Новацького. Його учасниками були дві сокальські команди «Сокіл» і ДЮСШ «Соколяни», а також ВК «Ватрух» з Добротвора та ВК з міста Жидачів.

   

Парад відкриття турніру відбувся в суботу, 18 травня. Спортсменів та вболівальників привітали голова Сокальської районної ради Микола Пасько і головний спеціаліст відділу молоді та спорту Сокальської райдержадміністрації Андрій Мандрик.

Микола Пасько побажав, щоб турнір пам’яті Р. Новацького розвивався та став міжнародним: «Людина жива до тих пір, поки жива пам’ять про неї. Волейбольні змагання – це найкраща форма вшанування великого тренера, спортсмена і людини, яка все своє життя віддала спорту. Сподіваюсь, що турнір, який проводиться втретє, буде розвиватись та залучати команди з Білорусі і Польщі. І тоді ім’я Романа Новацького стане відоме не лише на Сокальщині, а і на українському та міжнародному рівнях».

В результаті турніру перше місце виборола команда «Сокіл», на другому – «Ватрух», а бронза у жидачівських спортсменів. Волейболіст з «Сокола» Василь Гушта був нагороджений, як кращий гравець.

Микола Пасько, заступник голови Сокальської райдержадміністрації Микола Поліщук та начальник відділу молоді і спорту СРДА Мар’яна Копейка вручили переможцям і призерам кубки і медалі.