Травень 23 2019 0Комент.

В Сокальському будинку дитячої та юнацької творчості завершився навчальний рік

22 травня в Сокальському районному Народному домі пройшла урочиста академія з нагоди завершення навчального року Сокальського будинку дитячої та юнацької творчості.

Свято розпочалось із привітання та благословення від отця Михайла Ментуха. Директор Сокальського будинку дитячої та юнацької творчості Марія Поліщук розповіла з якими досягненнями позашкільний заклад завершує навчальний рік. 650 гуртківців займаються у 45 групах. Свої знання та вміння  юним вихованцям передають 10 педагогів-позашкільників.  З них 2 мають звання «Народний умілець». У 2019 році 2 педагогів стали призерами обласного етапу конкурсу «Джерело творчості», а один викладач – переможцем районного конкурсу молодих педагогів «Надія». Два художні колективи: вокальний колектив «Кришталь» та хореографічний колектив «Престиж» підтвердили звання зразковий.

На урочистій академії були присутні запрошені гості. Заступник голови Сокальської районної ради Василь Бойко, голова Сокальської райдержадміністрації Андрій Дяченко, керівник апарату райдержадміністрації Віра Левандовська, головний спеціаліст організаційно-юридичного відділу Сокальської районної ради Юлія Кулик, депутат Львівської обласної ради Сергій Касян та директор «Центру з обслуговування закладів освіти Сокальського району» Микола Мисак.

Василь Бойко привітав колектив Сокальського будинку творчості та його вихованців із успішним завершенням навчального року: «650 учнів – ця цифра говорить сама за себе. Позашкільний заклад дає можливість дітям поринути у світ мистецтва, формує вміння та навички за їх інтересами, допомагає в особистій творчій реалізації. Я бажаю всім вихованцям та колективу і надалі розвиватись, рухатись вперед та вірити в успіх».

В ході урочистої академії на сцені виступали співочі та хореографічні колективи. Також відбулось нагородження кращих вихованців Будинку дитячої та юнацької творчості.