Червень 14 2019 0Комент.

Медиків Сокальщини привітали із професійним святом

Щорічно у третю неділю червня в Україні відзначають День медичного працівника. Це свято тих, хто першими зустрічає нас в цьому житті, хто рятує людей, здоров’я наших близьких та рідних. 13 червня, лікарі Сокальщини почали отримувати перші привітання. З нагоди Дня медика в Сокальському районному Народному домі пройшов урочистий захід.

Під час концертної програми до винуватців свята звернулись представники влади Сокальського району: голова Сокальської районної ради Микола Пасько та голова Сокальської райдержадміністрації Андрій Дяченко, а також головний лікар Сокальської центральної районної лікарні Роман Швед і депутат Львівської обласної ради Сергій Касян.  В своїх виступах вони відзначили, що найбільший скарб людини – її життя та здоров’я. Оберігаючи його, медичні працівники нашого району проявляють найкращі людські та професійні якості демонструють нам приклади професіоналізму, витримки, самовідданості. Власною добротою, знаннями та досвідом  повертають людей до повноцінного життя.

    

Микола Пасько вітаючи лікарів побажав їм здоров’я, щастя, достатку та успіхів у нелегкій та благородній справі. Він також підкреслив, що останніми роками медична галузь Сокальщини отримала значні інвестиції: «Багато зроблено для того, щоб покращити умови роботи лікарів: оновлюються відділення, купляється нове обладнання. Завдяки реалізації міжнародного проекту незабаром буде придбано і реанімобіль. Це робиться зусиллями багатьох людей — обласного депутата Сергія Касяна, Сокальської районної ради, райдержадміністрації, а також ініціативних колективів амбулаторій та ФАПів нашого району.»

В ході урочистостей найкращі представники медичної галузі Сокальщини були нагороджені грамотами. Творчі колективи району і Народного дому подарували присутнім святковий настрій та свої концертні номери.

    

Відеосюжет про святкування Дня медика