П Р О Т О К О Л  № 30 постійної депутатської комісії з питань євроінтеграції, взаємодії з місцевими радами, децентралізації, регламенту, депутатської етики, законності та взаємодії із ЗМІ

П Р О Т О К О Л  № 30

від « 21  » червня 2019 р.

Присутні:

Голова постійної комісії:  Притулко В.Я.

Секретар постійної комісії: Стельмащук М.П.

Члени постійної комісії Гаврилів Я.С., Красько Б.І .

Відсутні:  Ходор С.П.

Запрошені:  Бойко В.І., Саламанчук О.М., Гринюк О.Є.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 1. Про затвердження порядку денного ХХXX чергової сесії Сокальської районної ради Львівської області VIІ скликання.
 2. Розгляд проектів рішень, включених в порядок денний ХХXX чергової сесії Сокальської районної ради Львівської області VIІ скликання.
 3. Ознайомлення з листами.

 

 

 1. Про затвердження порядку денного ХХXX чергової сесії Сокальської районної ради Львівської області VIІ скликання

 СЛУХАЛИ: Про затвердження порядку денного ХХXX чергової сесії Сокальської районної ради Львівської області VIІ скликання

ВИСТУПИЛИ: Притулко В. Я.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований порядок денний ХХXX чергової сесії Сокальської районної ради Львівської області VIІ скликання.

Голосували : За –  одноголосно.

 1. Розгляд проектів рішень, включених в порядок денний ХХXX чергової сесії Сокальської районної ради Львівської області VIІ скликання:

 СЛУХАЛИ: Про виконання районного бюджету Сокальського району за І квартал 2019 року

    ВИСТУПИЛИ: Притулко В. Я.

    ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про виконання районного бюджету Сокальського району за І квартал 2019 року»

Голосували : За – одноголосно.                                         

 • СЛУХАЛИ: Про затвердження розпоряджень голови Сокальської районної державної адміністрації      

ВИСТУПИЛИ: Притулко В. Я.

       ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про затвердження розпоряджень голови Сокальської районної державної адміністрації»

Голосували : За – одноголосно.

 • СЛУХАЛИ: Про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2019 рік

ВИСТУПИЛИ: Притулко В. Я.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2019 рік» 

Голосували : За – одноголосно.

 • СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми розвитку освіти Сокальського району на 2019-2023 роки

    ВИСТУПИЛИ: Притулко В. Я.

   ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про затвердження Програми розвитку освіти Сокальського району на 2019-2023 роки»

Голосували : За – 2   Проти – 2

Рішення не прийнято.

 • СЛУХАЛИ: Про внесення змін в Регіональну програму протипожежного захисту торфовищ на період 2016-2021 року у Сокальському районі

    ВИСТУПИЛИ: Притулко В. Я.

    ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про внесення змін в Регіональну програму протипожежного захисту торфовищ на період 2016-2021 року у Сокальському районі»

Голосували : За – одноголосно.

 • СЛУХАЛИ: Про внесення змін в Програму підтримки органів виконавчої влади Сокальського району на 2019 рік

  ВИСТУПИЛИ: Притулко В. Я.

  ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про внесення змін в Програму підтримки органів виконавчої влади Сокальського району на 2019 рік».

Голосували : За – одноголосно.

 • СЛУХАЛИ: Про затвердження Цільової соціальної Програми розвитку цивільного захисту Сокальського району на 2019 – 2021 роки

ВИСТУПИЛИ: Притулко В. Я.

 ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про затвердження Цільової соціальної Програми розвитку цивільного захисту Сокальського району на 2019 – 2021 роки».

Голосували : За –  одноголосно

 • СЛУХАЛИ: Про внесення змін до Програми підтримки та розвитку народних домів Сокальського району у 2019 році

ВИСТУПИЛИ: Притулко В. Я.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про внесення змін до Програми підтримки та розвитку народних домів Сокальського району у 2019 році»

Голосували : За – одноголосно.

 • СЛУХАЛИ: Про внесення змін до Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Сокальському районі на 2019 – 2021 роки

ВИСТУПИЛИ: Притулко В. Я.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про внесення змін до Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Сокальському районі на 2019 – 2021 роки»

Голосували : За – одноголосно.

 • СЛУХАЛИ: Про звіт про роботу КП Сокальської районної ради Львівської області «Сокальської районної друкарні» за 2019 рік

ВИСТУПИЛИ: Притулко В. Я.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про звіт про роботу КП Сокальської районної ради Львівської області «Сокальської районної друкарні» за 2019 рік»

Голосували : За – одноголосно.

 • СЛУХАЛИ: Про звільнення директора комунального підприємства „Сокальська районна друкарня”

     ВИСТУПИЛИ: Притулко В. Я.

  ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про звільнення директора комунального підприємства  „Сокальська районна друкарня”».

Голосували : За – одноголосно.

 • СЛУХАЛИ: Про звіт голови постійної комісії районної ради з питань  євроінтеграції, взаємодії з місцевими радами, децентралізації, регламенту,  депутатської етики, законності та взаємодії з ЗМІ

ВИСТУПИЛИ: Притулко В. Я.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради  розглянути запропонований проект рішення «Про звіт голови постійної комісії районної ради з питань  євроінтеграції, взаємодії з місцевими радами, децентралізації, регламенту,  депутатської етики, законності та взаємодії з ЗМІ ».

Голосували : За – одноголосно.

 • СЛУХАЛИ: Про звернення Сокальської районної ради Львівської області, розгляд запитів, звернень депутатів та відповідей на них

 ВИСТУПИЛИ: Притулко В. Я.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про звернення Сокальської районної ради Львівської області, розгляд запитів, звернень депутатів та відповідей на них  ».

Голосували : За – одноголосно.

 • СЛУХАЛИ: Розгляд листів.

–  РОЗГЛЯНУЛИ:  Лист Сокальської РДА від 12.06.2019р. №291/02-25 щодо включення в порядок денний чергової сесії Сокальської районної ради питань

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради включити дані питання в порядок денний чергової сесії районної ради.

–  РОЗГЛЯНУЛИ:  Лист Сокальської РДА від 07.06.2019р. №316/02-25 щодо внесення змін в проект рішення «Про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2019 рік»

   ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради внести зміни в даний проект рішення.

–  РОЗГЛЯНУЛИ:  Лист Сокальської РДА від 13.06.2019р. №325/02-25 щодо внесення змін в проект рішення «Про внесення змін до Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Сокальському районі на 2019-2021 роки»

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради внести зміни в даний проект рішення.

–  РОЗГЛЯНУЛИ:  Лист Сокальської РДА від 12.06.2019р. №321/02-25 щодо включення в порядок денний чергової сесії Сокальської районної ради питання

«Про затвердження звіту»

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради не включати дане питання в порядок денний чергової сесії районної ради в зв’язку з недотриманням термінів публікації.

– РОЗГЛЯНУЛИ: Лист Сокальського районного сектору ГУ ДСНС України у Львівській області від 05.06.2019р. № 22/1030-РС щодо внесення змін в проект «Цільова соціальна програма розвитку цивільного захисту Сокальського району на 2019 – 2021 роки»

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради внести зміни в даний проект рішення.

– РОЗГЛЯНУЛИ:  Проект рішення «Про звіт голови постійної комісії районної ради з питань євроінтеграції, взаємодії з місцевими радами, децентралізації, регламенту, депутатської етики, законності та взаємодії з ЗМІ»

ВИРІШИЛИ:  Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення

– РОЗГЛЯНУЛИ: Лист КП СРРЛО «Сокальська районна друкарня» від 18.06.2019р. № 17 щодо виключення з порядку денного чергової сесії Сокальської районної ради питання «Про звіт директора Комунального підприємства Сокальської районної ради Львівської області «Сокальська районна друкарня»»

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути дане питання на сесії районної ради.

–  РОЗГЛЯНУЛИ:  Лист Сокальської РДА від 18.06.2019р. №151/04 щодо внесення змін в проект рішення «Про внесення змін в Програму підтримки органів виконавчої влади Сокальського району на 2019 рік»

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради внести зміни в даний проект рішення.

–  РОЗГЛЯНУЛИ:  Звернення голів депутатських фракцій від 19.06.2019р. щодо виключення з порядку денного чергової сесії районної ради питання «Про затвердження Програми розвитку освіти Сокальського району на 2019-2023 роки».

ВИРІШИЛИ: Взяти дане звернення до відома.

     Голосували:  за – одноголосно

 

Голова постійної комісії                                                                      Віктор Притулко

Секретар постійної комісії                                                                  Марія Стельмащук