ПРОТОКОЛ № _31_ засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА

                                               ПРОТОКОЛ № _31_

                                            засідання постійної комісії

       з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій:

 

від «25»   червня  2019р.

Присутні:

Голова постійної комісії:      Пограничний Володимир Ігорович

Секретар  комісії:                   Мороз Ігор Васильович

Члени постійної комісії: :      Шевчук Роман Миколайович, Криштоф Олег Степанович, Гуз Ігор Володимирович, Глушко Петро Іванович, Плечінь Ігор Якович, Кожушко Олег Васильович.

Запрошені: Керівник апапрату Сокальської РДА,  нач. фінансового управління Сокальської РДА,  розпорядники бюджетних коштів.

СЛУХАЛИ: голову постійної комісії – Пограничного В.І.  «Про затвердження порядку денного засідання постійної депутатської комісії»

ВИРІШИЛИ:   Затвердити порядок денний засідання постійної депутатської комісії.

Голосували: За – 7

Проти – 0

Утримались – 0

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 1. Затвердження порядку денного комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій.
 2. Про виконання районного бюджету Сокальського району за І квартал 2019 року.
 3. Про затвердження розпоряджень голови Сокальської районної державної адміністрації.
 4. Про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2019 рік.
 5. Про внесення змін в Регіональну Програму протипожежного захисту торфовищ на період 2016-2021 роки у Сокальському районі.
 6. Про внесення змін в Програму підтримки органів виконавчої влади Сокальського району на 2019 рік.
 7. Про затвердження Цільової соціальної Програми розвитку цивільного захисту Сокальського району на 2019-2021 роки.
 8. Про внесення змін до Програми підтримки та розвитку народних домів Сокальського району у 2019 році.
 9. Про внесення змін до Програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у Сокальському районі на 2096-2021 роки.
 • Розгляд листів і звернень.

 

2.СЛУХАЛИ: начальника фінансового управління Сокальської РДА Леонову Г.С. «Про виконання районного бюджету Сокальського району за І квартал 2019 року».

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І., Шевчук Р.М. з запитаннями про сплату акцизного податку.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради  проект рішення  «Про виконання районного бюджету Сокальського району за І квартал 2019 року».

Голосували: За – 7

Проти:- 0

Утримались:- 0

3.СЛУХАЛИ: начальника фінансового управління Сокальської РДА Леонову Г.С.  «Про затвердження розпоряджень голови Сокальської районної державної адміністрації».

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І., Плечінь І.Я., Кожушко О.В., Гуз І.В. з питанням звернення Сокальської РДА до департаменту доріг у Львівській області, Шевчук Р.М. з пропозицією запросити на засідання президії районної ради з інформацією про виконання ремонту доріг у Сокальському районі в 2019 році Шевчука С.П.начальника відділу Сокальської РДА.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради  проект рішення  «Про затвердження розпоряджень голови Сокальської районної державної адміністрації».

Голосували: За – 8

Проти:- 0

Утримались:- 0

4.СЛУХАЛИ: Начальника фінансового управління Сокальської РДА Леонову Г.С.  «Про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2019 рік».

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І.,  Шевчук Р.М., Гуз І.В. з запитанням про співфінансування придбання спецавтомобіля, Плечінь І.Я., Кожушко О.В.з пропозицією до президії районної ради надати інформацію про виготовлення генеральних планів населених пунктів Сокальського району.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради  проект рішення  «Про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2019 рік».

Голосували: За – 8

Проти:- 0

Утримались:- 0

5 СЛУХАЛИ: Начальника фінансового управління Сокальської РДА Леонову Г.С.  «Про внесення змін в Регіональну Програму протипожежного захисту торфовищ на період 2016-2021 роки у Сокальському районі».

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І., Шевчук Р.М.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради  проект рішення  «Про внесення змін в Регіональну Програму протипожежного захисту торфовищ на період 2016-2021 роки у Сокальському районі».

Голосували: За – 7

Проти:- 0

Утримались:- 0

 1. СЛУХАЛИ: Керівника апапрату Сокальської РДА Левандовську В.М. «Про внесення змін в Програму підтримки органів виконавчої влади Сокальського району на 2019 рік».

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І., Шевчук Р.М., Кожушко О.В., Плечінь І.Я., Гуз І.В.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради  проект   «Про внесення змін в Програму підтримки органів виконавчої влади Сокальського району на 2019 рік».

Голосували: За – 5

Проти:- 0

Утримались:- 2

7.СЛУХАЛИ: Начальника фінансового управління Сокальської РДА Леонову Г.С.  «Про затвердження Цільової соціальної Програми розвитку цивільного захисту Сокальського району на 2019-2021 роки».

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І., Плечінь І.Я., Кожушко О.В., Шевчук Р.М., Гуз І.В.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради  проект рішення  «Про затвердження Цільової соціальної Програми розвитку цивільного захисту Сокальського району на 2019-2021 роки».

Голосували: За – 8

Проти:- 0

Утримались:- 0

8.СЛУХАЛИ: : начальника відділу  з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігії Сокальської РДА Антонюк Р.М. «Про внесення змін до Програми підтримки та розвитку народних домів Сокальського району у 2019 році».

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І., Кожушко О.В., Шевчук Р.М.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради  проект рішення  «Про внесення змін до Програми підтримки та розвитку народних домів Сокальського району у 2019 році».

Голосували: За – 8

Проти:- 0

Утримались:- 0

 1. СЛУХАЛИ: Начальника фінансового управління Сокальської РДА Леонову Г.С. «Про внесення змін до Програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у Сокальському районі на 2096-2021 роки».

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І., Кожушко О.В., Шевчук Р.М.,Огінський В.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради  проект  «Про внесення змін до Програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у Сокальському районі на 2096-2021 роки».

Голосували: За – 7

Проти:- 0

Утримались:- 0

10.СЛУХАЛИ: Голову постійної комісії  Пограничного Володимира Ігоровича  «Розгляд листів і звернень» (інформація додається).

 

Голова постійної комісії                                        Пограничний В.І.

Секретар  комісії                                                     Мороз І. В.