Липень 04 2019 0Комент.

В Сокальській районній раді пройшла нарада-семінар голів і секретарів місцевих рад району

4 липня в Сокальській районній раді пройшла нарада-семінар голів і секретарів місцевих рад Сокальського району. На порядку денному було 5 питань. Серед них – про виконання місцевих бюджетів за перше півріччя цього року, про стан реалізації мікропроектів, про ліквідацію несанкціонованих сміттєзвалищ в населених пунктах району, про проведення заходів щодо боротьби з борщівником Сосновського, про основні вимоги пожежної безпеки під час літнього пожежонебезпечного періоду. Засідання провели голова Сокальської районної ради Микола Пасько та голова Сокальської райдержадміністрації Андрій Дяченко.

  Начальник фінансового управління Сокальської райдержадміністрації Галина Леонова проаналізувала виконання основних видів податків та зборів та звернула увагу на ті місцеві ради, які зменшили фінансові надходження у порівнянні із 2018 роком. Загалом, за 6 місяців 2019 року до бюджету Сокальського району надійшло 131 млн.грн, що становить 102,3% виконання плану.

Начальник відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості  Сокальської райдержадміністрації Наталя Лагода повідомила, що у 2019 році місцевими радами реалізується 14 мікропроектів. За її словами, всі роботи виконуються, жодних проблем наразі не виникає.

Начальник відділу ЖКГ, цільових програм та розвитку, інфраструктури Сокальської районної державної адміністрації Степан Шевчук доповів, що на наших теренах лише 10 населених пунктів централізовано вивозять сміття. Інші займаються самовивозом на санкціоновані сміттєзвалища, хоча були зафіксовані випадки викидання відходів у неналежних місцях. Тому доповідач нагадав про адміністративну відповідальність за таке порушення.

Далі присутні заслухали про методи боротьби із борщівником Сосновського. Окремі голови місцевих рад поділились власними досвідом знищення цього бур’яну. Серед найефективніших засобів, які спричиняють загибель рослини – обприскування хімікатами.

На завершення наради головний інспектор Сокальського РС ГУ ДСНС України у Львівській області Олег Борис звернув увагу на забезпечення пожежної безпеки під час жнивної компанії та літнього періоду. Згідно зі статистикою, у першому півріччі 2019 року на Сокальщині виникло 176 загорянь, за весь 2018 рік – 163. Тому рятувальники проводитимуть профілактичні відпрацювання та перевірки на території району з метою запобігання виникнення пожеж.