Про надання дозволу на оренду приміщень

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

                                ________ сесія ___________скликання

                 РІШЕННЯ № _______

                        2019  року                                                                                  м. Сокаль

 

Про надання дозволу

на оренду приміщень

Розглянувши звернення  Комунальної установи Сокальської районної ради Львівської області «Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району» від 10.07.2019р. № 01-8/336, з метою більш ефективного використання комунального майна, що належить до спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району та забезпечення збільшення надходжень до районного бюджету,  керуючись п.19 ст.49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.7 та ст.9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», п.2.4 Положення про оренду майна, що належить до спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району,  враховуючи висновки постійної комісії районної ради з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва, Сокальська районна рада Львівської області,-

ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати Комунальній установі Сокальської районної ради Львівської області «Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району» дозвіл на продовження терміном на 2 роки 11 місяців, договору оренди нежитлового приміщення у Волицькій ЗШ І-ІІІ ст. загальною площею 175,0 кв. м., що знаходиться за адресою: с. Волиця, вул. І. Франка, 37 для проведення занять музики.
  2. Надати Комунальній установі Сокальської районної ради Львівської області «Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району» дозвіл на продовження терміном на 2 роки 11 місяців, договору оренди нежитлового приміщення у Тартаківському НВК «ЗШ І-ІІІ ст.-дошкільний навчальний заклад ім. Петра Саноцького»  загальною площею 189,0 кв. м., що знаходиться за адресою: с. Тартаків, вул. Шевченка, 2 для проведення занять музики.
  3. Надати Комунальній установі Сокальської районної ради Львівської області «Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району» дозвіл на продовження терміном на 2 роки 11 місяців, договору оренди нежитлового приміщення у Спасівській ЗШ І-ІІ ст. ім. Василя-Сидора Шелеста загальною площею 89,0 кв. м., що знаходиться за адресою: с. Спасів, вул. Панаса, 10 для проведення занять музики.
  4. Надати Комунальній установі Сокальської районної ради Львівської області «Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району» дозвіл на продовження терміном на 2 роки 11 місяців, договору оренди нежитлового приміщення у Стенятинській ЗШ І-ІІІ ст. загальною площею 270,0 кв. м., що знаходиться за адресою: с. Стенятин, вул. Центральна, 82 для проведення занять музики.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва.

 

                               Голова районної ради                                                                         Микола Пасько