Про внесення змін в Програму оповіщення населення  у разі виникнення та ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їхніх наслідків у Сокальському   районі  на 2019-2020 роки

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА


ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ


___ сесія VIІ скликання


Р І Ш Е Н Н Я №____

               ____________ 2019 року                                                                             м.Сокаль   

 

Про внесення змін в Програму оповіщення

населення  у разі виникнення та ліквідації

надзвичайних ситуацій техногенного і природного

характеру та їхніх наслідків у Сокальському   районі

 на 2019-2020 роки

Відповідно до 16 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки постійної комісії районної ради з питань євроінтеграції,  взаємодії з місцевими радами, децентралізації, регламенту,  депутатської етики, законності та взаємодії з ЗМІ,  Сокальська районна рада Львівської області, –   

ВИРІШИЛА:

 

  1. Внести зміни в Програму оповіщення населення  у разі виникнення та ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їхніх наслідків у Сокальському   районі  на 2019-2020 роки, затверджену рішенням сесії районної ради від 9 квітня 2019 року №726, а саме:

1.1. Викласти Додатки 1, 2, 3 до Програми в новій редакції, що додаються.

1.2. Розділ  5 «Перелік завдань і заходів Програми» текстової частини Програми викласти в наступній редакції:

«Передбачається придбання ліцензії на використання  програми оповіщення населення району «Набат-2» для забезпечення оповіщення керівного складу цивільного захисту району та населення у разі виникнення ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їхніх наслідків, блоку керування електромеханічними сиренами (БКС-ЕМ) і 4-ох блоків оповіщення БОУ-200  для с.Велике, смт.Жвирка, м.Сокаль та  м.Белз».

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з євроінтеграції,  взаємодії з місцевими радами, децентралізації, регламенту,  депутатської етики, законності та взаємодії з ЗМІ.


    Голова районної ради                                                       Микола Пасько

проект дод. зміни Прогр оповіщення 16.07.19