Про включення в  перелік об’єктів, що підлягають приватизації

Проект

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

                                ________ сесія ___________скликання

                                             РІШЕННЯ № _______

 

              року                                                                    м. Сокаль

 

Про включення в  перелік об’єктів,

що підлягають приватизації

  

Розглянувши подання відділу управління комунальним майном Сокальської районної ради від  17.07.2019 року №___ про включення в перелік об’єктів, що підлягають приватизації та в перелік об’єктів, що підлягають приватизації шляхом аукціону з умовою, об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району, з метою більш ефективного використання комунального майна, керуючись п.5 ст.3, п.1, п.4 ст.11, ст.15  Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», керуючись ст.43, ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи звернення Сокальського районного народного дому від

2019 року №  ,      висновки постійної комісії районної ради з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва, постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, туризму та духовного розвитку,  постійної комісії районної ради з питань євроінтеграції, взаємодії з місцевими радами, децентралізації, регламенту, депутатської етики, законності та взаємодії з ЗМІ,  Сокальська районна рада Львівської області,-

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Включити в перелік об’єктів, що підлягають приватизації, цілісний майновий комплекс кінотеатру та гаражів за адресою м. Сокаль, вул. Шептицького, 72 (Додаток 1).
  2. Включити в перелік об’єктів, що підлягають приватизації шляхом  продажу об’єктів на аукціоні з умовами  цілісний майновий комплекс кінотеатру та гаражів за адресою м. Сокаль, вул. Шептицького, 72 (Додаток 2).
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва.

 

Голова районної ради                                                                        Микола Пасько

Додатки до проекту включення приватизація