Серпень 06 2019 0Комент.

Голова Сокальської районної ради взяв участь у міжнародному сплаві по річці Західний Буг

У суботу, 3 серпня, в гміні Дрохічин Республіка Польща пройшов традиційний фестиваль «500 каяков». Цього року, сплав по річці Західний Буг зібрав рекордне число учасників – 1080 людей. Наймолодшій спортсменці було 10 місяців, а найстаршому – 75 років. Серед учасників – місцеві любителі водного туризму, а також запрошені гості з Білорусі, Литви та України.

Маршрут сплаву становив 29 км. На міському пляжі чергували рятувальники, пожежники, поліція, медична служба. Був проведений інструктаж з техніки безпеки для початківців. Учасники розпочали свій заплив із Дрохічина і подолавши 29 кілометрів, усі успішно фінішували у пристані Гран. Спортсмени отримали багато позитивних вражень, насолодились навколишньою природою.

Голова Сокальської районної ради Микола Пасько подякував організаторам туристичного сплаву «500 каяков» і наголосив на його важливості, в межах міжнародного проекту «Єднає нас Буг», який реалізовують гміна Дрохічин (Республіка Польща), Драгичинський районний виконавчий комітет Брестської області (Білорусь) та Сокальська райрада. Він передбачає утворення двох транскордонних байдаркових туристичних маршрутів, які поєднають Україну, Польщу і Білорусь. Любителі активного відпочинку митимуть можливість не лише сплавлятись по ріці Західний Буг, а також побачити мальовничі місця річкм завдяки оглядовим вежам, почути звуки живої природи. Будуть розроблені відповідні маршрути із зонами відпочинку.

Мета проекту – зміцнення інтеграції в транскордонному регіоні, підвищення його соціального та економічного потенціалу через популяризацію і збереження природного спадку та вдосконалення туристичної інфраструктури річки Буг.