Серпень 08 2019 0Комент.

Відбулось засідання двох постійних депутатських комісій

8 серпня відбулось засідання двох постійних депутатських комісій: з питань євроінтеграції, взаємодії з місцевими радами, децентралізації, регламенту, депутатської етики, законності та взаємодії з ЗМІ, та з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва.

У їх роботі взяли участь заступник голови Сокальської районної ради Василь Бойко, керуюча справами райради Любов Ребрина, заступник начальника фінансового управління Сокальської райдержадміністрації Олена Федюк, керівники структурних підрозділів адміністрації.

На засіданнях присутні обговорили більшість питань, які виносяться на розгляд 41 сесії райради та висловили свої пропозиції щодо запропонованих проектів рішень.

Спеціаліст фінуправління доповіла про виконання районного бюджету за перше півріччя 2019 року, яку фінансову допомогу планується надати основним галузям Сокальщини у рамках питання «Внесення змін до показників районного бюджету на 2019 рік».

Завідувач сектору з питань цивільного захисту райдержадміністрації Юрій Наумчук ознайомив із змінами до Програми оповіщення населення у разі виникнення та ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їхніх наслідків у Сокальському районі.

Також члени депутатських комісій розглянули кілька майнових питань, які стосуються включення в перелік об’єктів, що підлягають приватизації та виведення об’єкту із концесії, питання забезпечення вимог Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна».

Після обговорення члени комісій рекомендували депутатам Сокальської районної ради підтримати відповідні профільні питання порядку денного чергової 41-ї сесії. Також присутні розглянули листи, які надійшли на розгляд комісій.