ВИСНОВОК постійної депутатської комісії Сокальської районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій

ВИСНОВОК

постійної депутатської комісії Сокальської районної ради

з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій

 

09 серпня  2019  року

 

Комісія вирішила:

 

 1. Про виконання районного бюджету Сокальського району за І півріччя 2019 року рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.
 2. Про затвердження розпоряджень голови Сокальської районної державної адміністрації-рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.
 1. Про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2019 рік рекомендувати проект рішення розглянути на сесії
 2. Про соціальне та матеріальне забезпечення демобілізованих учасників АТО та ООС, сімей загиблих, а також військовослужбовців, що отримали поранення в зоні проведення антитерористичної операції та операції об’єднаних сил на Сході України рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.
 3. Про затвердження Програми розроблення Схеми планування території та проекту землеустрою щодо  встановлення  /зміни/   меж  Сокальського   району  на  2019-2020 роки- рекомендувати проект рішення розглянути на сесії
 1. Про внесення змін в Програму оповіщення населення у разі виникнення та ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їхніх наслідків у Сокальському районі  на 2019-2020 роки– рекомендувати проект рішення розглянути на сесії
 2. Про внесення змін до Програми енергозбереження для населення Сокальського району на 2017-2019 роки- рекомендувати проект рішення розглянути на сесії
 3. Про затвердження звіту – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії 
 1. Про надання дозволу на списання комп’ютерів – – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії. 
 1. Про надання дозволу на оренду приміщень рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.
 1. Про звільнення  директора Сокальської малої академії наук учнівської молоді Сокальської районної ради Львівської області у зв’язку із закінченням строку дії контракту рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.
 1. Про звільнення  директора Низівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Сокальської районної ради Львівської області у зв’язку із закінченням строку дії контракту- рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.
 2. Про звільнення  директора Стенятинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сокальської районної ради Львівської області у зв’язку із закінченням строку дії контракту рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.
 1. Про звільнення  директора Сокальського будинку дитячої та юнацької творчості Сокальської районної ради Львівської області у зв’язку із закінченням строку дії контракту рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.
 2. Про звільнення  директора Горбківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Сокальської районної ради Львівської області у зв’язку із закінченням строку дії контракту рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.
 1. Про звільнення  директора Войславицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Сокальської районної ради Львівської області у зв’язку із закінченням строку дії контракту рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.
 1. Про звільнення  директора Боб’ятинського навчально – виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дитячий садок» Сокальської районної ради Львівської області у зв’язку із закінченням строку дії контракту рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.
 1. Про звільнення  директора Савчинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сокальської районної ради Львівської області у зв’язку із закінченням строку дії контракту рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.
 1. Про звільнення  директора Тудорковицького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дитячий садок» Сокальської районної ради Львівської області у зв’язку із закінченням строку дії контракту рекомендувати проект рішення розглянути на сесії
 2. Про звіт голови постійної комісії районної ради з питань  освіти, культури, туризму та духовного розвитку рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.
 1. Про виключення об’єкту з переліку об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району, які можуть надаватись в концесію – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.
 1. Про включення в перелік об’єктів, що підлягають приватизації рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.
 2. Про окремі питання забезпечення вимог Закону України “Про приватизацію державного і комунального майна- рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.
 1. Про оголошення конкурсу на посаду керівника закладу освіти – Борятинського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дитячий садок» Сокальської районної ради Львівської області – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.
 2. Про оголошення конкурсу на посаду керівника закладу освіти – Сілецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Івана Климіва-Легенди Сокальської районної ради Львівської області рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.
 3. Про затвердження Положення про порядок складання Річного фінансового плану Комунального некомерційного підприємства

Сокальської районної ради Львівської області «Сокальська центральна районна лікарня» рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 1. Про інформацію щодо результатів діяльності Червоноградської місцевої прокуратури   на території Сокальського району впродовж  І півріччя 2019 року рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.
 2. Про затвердження порядку денного сорок першої чергової сесії Сокальської районної ради VII скликання- рекомендувати проект рішення розглянути на сесії

 

Голова постійної комісії                                                               А.І.Сенюк 

 

Секретар  засідання  постійної комісії                                        М.Т.Веклин