Р І Ш Е Н Н Я №794 від 15.08.2019 року /Про надання дозволу на оренду приміщень

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

XLI   сесія _VІІ__скликання

Р І Ш Е Н Н Я 794

 15 серпня 2019 року                                                                         м.Сокаль

                                                          

Про надання дозволу

на оренду приміщень

 

 

Розглянувши звернення  Комунальної установи Сокальської районної ради Львівської області «Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району» від 10.07.2019 року №01-8/336, від 09.08.2019 року №01-8/388, з метою більш ефективного використання комунального майна, що належить до спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району та забезпечення збільшення надходжень до районного бюджету, керуючись п.19 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.7 та ст.9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», п.2.4 Положення про оренду майна, що належить до спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району,  враховуючи висновки постійної комісії районної ради з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва, Сокальська районна рада Львівської області,-

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Надати Комунальній установі Сокальської районної ради Львівської області «Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району» дозвіл на продовження терміном на 2 роки 11 місяців, договору оренди нежитлового приміщення у Волицькій ЗШ І-ІІІ ступенів Сокальської районної ради, загальною площею 175,0 кв. м., що знаходиться за адресою: с. Волиця, вул. І. Франка, 37 для розміщення філії Сокальської ДШМ ім. В Матюка.
  2. Надати Комунальній установі Сокальської районної ради Львівської області «Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району» дозвіл на продовження терміном на 2 роки 11 місяців, договору оренди нежитлового приміщення у Тартаківському НВК «ЗШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» ім. П.Саноцького  загальною площею 189,0 кв. м., що знаходиться за адресою: с.Тартаків, проспект Шевченка, 2 для розміщення філії Сокальської ДШМ ім. В Матюка.
  3. Надати Комунальній установі Сокальської районної ради Львівської області «Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району» дозвіл на продовження терміном на 2 роки 11 місяців, договору оренди нежитлового приміщення у Спасівській ЗШ І-ІІ ступенів імені Василя-Сидора Шелеста Сокальської районної ради, загальною площею 89,0 кв. м., що знаходиться за адресою: с. Спасів, вул. М.Панаса, 10 розміщення філії Сокальської ДШМ ім. В Матюка.
  4. Надати Комунальній установі Сокальської районної ради Львівської області «Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району» дозвіл на продовження терміном на 2 роки 11 місяців, договору оренди нежитлового приміщення у Стенятинській ЗШ І-ІІІ ступенів Сокальської районної ради, загальною площею 270,0 кв. м., що знаходиться за адресою: с. Стенятин, вул. Центральна, 82 для розміщення філії Сокальської ДШМ ім. В Матюка.
  5. Надати Комунальній установі Сокальської районної ради Львівської області «Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району» дозвіл на укладення терміном на 2 роки 11 місяців договору оренди. нежитлового приміщення Карівської ЗШ І-ІІ ступенів Сокальської районної ради, загальною площею 104,0 м. кв., що знаходиться за адресою:  с. Карів, вул.Шевченка 1, для відкриття філії  Белзької музичної школи (класи народних інструментів, фортепіано та духових інструментів), з орендною платою 1 грн. в рік, як для бюджетної установи.
  6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва.

 

                    Голова районної ради                                                    Микола Пасько