Р І Ш Е Н Н Я №797 від 15.08.2019 року /Про включення в  перелік об’єктів, що підлягають приватизації

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

XLI   сесія _VІІ__скликання

Р І Ш Е Н Н Я №797

 15 серпня 2019 року                                                                         м.Сокаль

 

Про включення в  перелік об’єктів,

що підлягають приватизації

 

Розглянувши подання відділу управління комунальним майном Сокальської районної ради від  17.07.2019 року №12 про включення в перелік об’єктів, що підлягають приватизації та в перелік об’єктів, що підлягають приватизації шляхом аукціону з умовою, об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району, з метою більш ефективного використання комунального майна, керуючись п.5 ст.3, п.1, п.4 ст.11, ст.15  Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», керуючись ст.43, ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи звернення Сокальського районного Народного дому від   16.07.2019 року №7 01/24 ,      висновки постійних комісій районної ради з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва,  з питань євроінтеграції, взаємодії з місцевими радами, децентралізації, регламенту, депутатської етики, законності та взаємодії з ЗМІ,  Сокальська районна рада Львівської області,-

ВИРІШИЛА:

  1. Включити в перелік об’єктів, що підлягають приватизації, цілісний майновий комплекс кінотеатру та гаражів за адресою м. Сокаль, вул. Шептицького, 72 (Додаток 1).
  2. Включити в перелік об’єктів, що підлягають приватизації шляхом  продажу об’єктів на аукціоні з умовами  цілісний майновий комплекс кінотеатру та гаражів за адресою м. Сокаль, вул. Шептицького, 72 (Додаток 2).
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва.

 

                    Голова районної ради                                                            Микола Пасько

797 додатки до рішення приватизація кінотеатр