Р І Ш Е Н Н Я №805 від 15.08.2019 року /Про депутатський запит Плечіня І.Я. щодо капітальних ремонтів у КНП «Сокальська ЦРЛ»  

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

XLI   сесія _VІІ__скликання

Р І Ш Е Н Н Я №805

 15 серпня 2019 року                                                                         м.Сокаль

 

Про депутатський запит

Плечіня І.Я. щодо капітальних

ремонтів у КНП «Сокальська ЦРЛ»  

 

Заслухавши та обговоривши депутатський запит депутата Плечіня І.Я. до головного лікаря КНП  “Сокальська ЦРЛ” Шведа Р.Т. щодо капітальних ремонтів у КНП «Сокальська ЦРЛ» , відповідно до частини  2 статті 43 Закону України “Про  місцеве самоврядування в Україні”, статтей 21,22 Закону України “Про статус депутатів місцевих рад”, Сокальська районна рада Львівської області,-

ВИРІШИЛА:

  1. Підтримати депутатський запит депутата Плечіня І.Я. до головного лікаря КНП “Сокальська ЦРЛ” Шведа Р.Т. щодо капітальних ремонтів у КНП «Сокальська ЦРЛ».
  2. 2. Головному лікарю КНП “Сокальська ЦРЛ” Шведу Р.Т. розглянути депутатський запит Плечіня І.Я. в місячний термін. Про результати розгляду повідомити депутата особисто та Сокальську районну раду.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань євроінтеграції, взаємодії з місцевими радами, децентралізації, регламенту, депутатської етики, законності та взаємодії з ЗМІ.

 

                 Голова районної ради                                                            Микола Пасько