Про надання згоди на безоплатне прийняття з комунальної власності територіальної громади в особі Червоноградської міської ради, об՚єктів та майна, які знаходяться на балансі відділу культури Червоноградської міської ради у спільну комунальну власність територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського району

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

XLIІ   сесія _VІІ__скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 _____________ 2019 року                                                                         м.Сокаль

                                                          

Про надання згоди на безоплатне
прийняття з комунальної власності
територіальної громади в особі
Червоноградської міської ради, об՚єктів та майна,
які знаходяться на балансі відділу культури
Червоноградської міської ради у спільну
комунальну власність територіальних громад сіл,
селища, міст Сокальського району

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  враховуючи постанову Верховної ради України від 06 червня 2019 року №2749-VІІІ «Про зміни в адміністративно-територіальному устрої Львівської області, зміну і встановлення меж Сокальського району Львівської області», звернення  Червоноградської міської ради від 07 серпня 2019 року №3/23-5510/5, рішення Червоноградської міської ради Львівської області від 25 липня 2019 року №1319 «Про безкоштовну передачу комунальної власності територіальної громади в особі Червоноградської міської ради, яка знаходиться на балансі відділу культури Червоноградської міської ради в комунальну власність Сокальської районної ради», враховуючи висновки постійних комісій районної ради, Сокальська районна рада Львівської області, –

В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати згоду на безоплатне прийняття з комунальної власності територіальної громади в особі Червоноградської міської ради у спільну комунальну власність територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського району об՚єктів (зокрема юридичної особи та структурного підрозділу установи, які знаходяться на балансі відділу культури Червоноградської міської ради) згідно з додатком (додається) та нерухомого майна, яке закріплене за цими об’єктами згідно з протоколом інвентаризаційної комісії та інвентаризаційними описами на дату передачі .
  2. Голові Сокальської районної ради створити комісію з приймання- передачі та забезпечити процедуру приймання – передачі у відповідності з чинним законодавством.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва.

    Голова районної ради                                                         Микола Пасько

Додаток до рішення