Про внесення змін в рішення №797 від 15 серпня 2019 року «Про включення в перелік об’єктів, що підлягають приватизації»

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

XLIІ   сесія _VІІ__скликання

Р І Ш Е Н Н Я №_____

 жовтня 2019 року                                                                         м.Сокаль

 

Про внесення змін в рішення №797
від 15 серпня 2019 року
«Про включення в перелік об’єктів,
що підлягають приватизації»

 

Розглянувши подання відділу управління комунальним майном Сокальської районної ради Львівської  області від 4 вересня 2019 року №15, керуючись п.5 ст.3, п.1, п.4 ст.11, ст.15  Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», керуючись ст.43, ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки постійної комісії районної ради з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва, Сокальська районна рада Львівської області,-

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Внести зміни в рішення Сокальської районної ради Львівської області №797 від 15 серпня 2019 року «Про включення в перелік об’єктів, що підлягають приватизації», замінивши в тексті рішення та додатках до нього слова «цілісний майновий комплекс кінотеатру та гаражів за адресою м. Сокаль, вул. Шептицького, 72» на слова «нежитлові будівлі: будівля кінотеатру та будівля гаражів за адресою: Львівська обл., Сокальський р., м. Сокаль, вулиця Шептицького, будинок 72»
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва.

 

                      Голова районної ради                                                                   Микола Пасько