Вересень 26 2019 0Комент.

Сокальська Мала академія наук розпочала новий навчальний рік

26 вересня в Сокальській Малій академії наук пройшли урочистості з нагоди початку нового навчального року.  Розділити радість свята з освітянським колективом та слухачами МАН прийшли запрошені гості: сотрудник храму святих апостолів Петра і Павла отець Ярослав Валюх, головний спеціаліст Сокальської районної ради Юлія Кулик, директор «Центру обслуговування закладів освіти» Микола Мисак, методист Сокальського методкабінету, відповідальна за роботу із обдарованими дітьми Олена Батіг, голова ради МАН Сергій Гнідець.

 

        

Директор Сокальської Малої академії наук Світлана Мусій привітала усіх з новим навчальним роком та розповіла про плани освітнього закладу, який запрошує обдаровану молодь у захоплюючу країну знань вже 15 років поспіль. Цього року 499 старшокласників із 20 шкіл району будуть навчатись в позашкільному закладі. Тут діятиме 15 творчих об’єднань, слухачі яких зможуть спробувати свої сили у трьох проектах, що будуть реалізовуватись Малою академією наук. Це – «Вулицями міста Сокаль», «Історія розвитку освіти Сокальщини» та «Мистецька палітра соколиного краю».

Привітали викладачів та слухачів Малої академії наук і запрошені гості. Головний спеціаліст Сокальської райради Юлія Кулик побажала, щоб новий навчальний рік відкрив перед учнями нові обрії знань, а педагогам приніс задоволення від результатів своєї праці: «Від імені голови Сокальської районної ради вітаю Вас із початком нового навчального року. Цей день особливо урочистий, адже з нього починається цікавий шлях до пізнання нового. Всім слухачам бажаю, щоб здобуті знання стали запорукою успіхів у майбутньому. Найщиріша подяка педагогам за Вашу працю, терпіння, віру у здібності і таланти своїх учнів».

В ході урочистостей присутні мали можливість насолодитись талантами слухачів Сокальської Малої академії наук: чудовим співом юної виконавиці Роксолани Весній, картинами молодої художниці Софії Чернявської та авторським віршем про позашкільний заклад від Оксани Бельзецької. На завершення, слухачка МАНу зачитала присягу і всі разом виконали гімн Сокальської Малої академії наук.