ВИСНОВОК постійної депутатської комісії Сокальської районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій

ВИСНОВОК

постійної депутатської комісії Сокальської районної ради

з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій

 

27 вересня 2019 року

Комісія вирішила:

1.Про призначення директора Борятинського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дитячий садок» Сокальської районної ради Львівської області – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

2.Про призначення на посаду директора Сілецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Івана Климіва-Легенди Сокальської районної ради Львівської області – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

3.Про затвердження структури виконавчого апарату районної ради – рекомендувати включити питання в порядок денний та проект рішення розглянути на сесії.

4.Про внесення змін до Програми розвитку альтернативної енергетики на території Сокальського району на 2019-2020 роки – рекомендувати включити питання в порядок денний та проект рішення розглянути на сесії.

5.Про внесення змін до Програми соціального захисту окремих категорій населення Сокальського району на 2019-2020 роки – рекомендувати включити питання в порядок денний та проект рішення розглянути на сесії.

6.Про списання заборгованості по бюджетній позичці, наданій під регіональний контракт 1998 року – рекомендувати включити питання в порядок денний та проект рішення розглянути на сесії.

7.Про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2019 рік – рекомендувати включити питання в порядок денний та проект рішення розглянути на сесії.

8.Про надання дозволу на оренду приміщень – рекомендувати включити питання в порядок денний та проект рішення розглянути на сесії.

  1. Про затвердження порядку денного сорок третьої чергової сесії Сокальської районної ради VII скликання – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії та додатково включити в порядок денний наступні питання:

– Про затвердження структури виконавчого апарату районної ради;

– Про внесення змін до Програми розвитку альтернативної енергетики на території Сокальського району на 2019-2020 роки;

– Про внесення змін до Програми соціального захисту окремих категорій населення Сокальського району на 2019-2020 роки;

– Про списання заборгованості по бюджетній позичці, наданій під регіональний контракт 1998 року;

– Про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2019 рік;

– Про надання дозволу на оренду приміщень.

Також, за зверненням депутата Сокальської районної ради Сенюка А.І., рекомендувати включити в порядок денний сесії питання «Про оголошення “сезону тиші” в місцях масового розмноження та вирощування потомства дикими тваринами на території об’єктів природно-заповідного фонду Сокальського району Львівської області, з обмеженням господарської діяльності та добуванням об’єктів тваринного світу» та даний  проект рішення розглянути на сесії.

             Голова постійної комісії                                                                     А.І.Сенюк 

            Секретар  засідання  постійної комісії                                        М.Т.Веклин