Жовтень 07 2019 0Комент.

Голова Сокальської районної ради привітав освітян із професійним святом

3 жовтня в Сокальському районному Народному домі відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти. Свято розпочалось з вокально-хореографічного номеру молодих вчителів навчальних закладів району. Опісля присутні виконали Гімн України, а лауреати премії «Вчитель року» Зоряна Баландюк та Володимир Мигасюк поклали квіти до пам’ятника Тарасові Шевченку. Розділити радість свята із освітянами прийшли запрошені гості: митрофорний протоієрей отець Ярослав Кащук, голова Сокальської районної ради Микола Пасько, керівник апарату Сокальської райдержадміністрації Віра Левандовська, міський голова Сокаля Вадим Кондратюк, голова районної профспілки працівників освіти Галина Дробиняк, депутати районної ради, керівники закладів освіти та педагоги.

Присутні віддали шану вчителям-ветеранам і до слова запросили колишнього директора Борятинського НВК”ЗШ І-ІІ ст.-дитячий садок” Анатолія Єлізарова, який привітав освітянський колектив з професійним святом та подякував районній владі за допомогу, яку вони надають школам, у тому числі і фінансову підтримку.

З вітальним словом виступив голова Сокальської райради Микола Пасько. Він розповів присутнім про те, що на 43 сесії одним з питань було призначення директорів Борятинського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дитячий садок» та Сілецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Івана Климіва-Легенди, які пройшли конкурс, згідно з вимогами закону про освіту. Микола Пасько також зупинився і на цьогорічному фінансуванні освітньої галузі: «У 2019 році загалом з районного бюджету було виділено 98 млн.грн. З них 54 скеровано на оплату праці, а решту коштів виділено на зміцнення матеріально-технічної бази, у тому числі і на співфінансування програми НУШ, мікропроектів та на вирішення інших критичних ремонтних питань. Окрім того, у цьому році депутати прийняли освітянські загально-районні програми, серед яких «Стежками героїв Сокальщини» та «Око».

Також привітали педагогів в.о. начальника відділу освіти Лесі Ковалишин, керівник апарату райдержадміністрації Віра Левандовська, директор «Центру обслуговування закладів освіти» Микола Мисак, міський голова Сокаля Вадим Кондратюк, завідуюча Сокальським районним методкабінетом Галина Гібляк.

        

Кращих педагогічних працівників району протягом події нагороджували грамотами Міністерства освіти і науки України, Львівських облдержадміністрації та обласної ради, Сокальських райдержадміністрації та районної ради. Під часу урочистостей, митці району вітали педагогів пісенними та танцювальними творами, а дошкільнята розповідали вітальні вірші.