Жовтень 14 2019 0Комент.

Вітання з нагоди Дня захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці!

Шановні захисники України!

   Від імені Сокальської районної ради та депутатського корпусу прийміть найщиріші вітання  з Днем захисника України та святом Покрови Пресвятої Богородиці!

Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою. Вони символізують зв’язок поколінь,  давню історичну традицію, а тому особливо шануються українцями. Пресвята Богородиця вважалася покровителькою і заступницею  славного війська козацького та всього українського люду.  І сьогодні ми звертаємось до Матері Божої з проханням про мир, добро, благополуччя, про гідне і щасливе майбутнє нашого народу.

Також 14 жовтня ми вшановуємо людей, які присвятили життя мужній і надзвичайно відважній справі – захищати Вітчизну, всіх, хто причетний до цього високого звання: від вкритих сивиною й увінчаних нагородами ветеранів до молоді, яка лише нещодавно одягла військову форму.

Особливого звучання й драматизму набуває це свято зараз, коли наші воїни зі зброєю в руках відстоюють незалежність, територіальну цілісність та суверенітет України у війні з російським агресором. Всі, як один, українці стали захист своєї Батьківщини. На поклик серця долучилися до цієї шляхетної патріотичної справи жителі Сокальщини. Чимало з них беруть безпосередню участь у військових діях, інші провадять щоденну волонтерську діяльність. Велика подяка та низький уклін всім, хто самовіддано служить Україні!

Сьогодні ми з болем у серці вшановуємо пам’ять всіх нескорених українців – захисників Вітчизни, які поклали свої голови на вівтар нашої перемоги. Серед них і 13 уродженців нашого краю. Вічна пам’ять та вічна слава українським Героям!

В це світле свято бажаємо усім родинного щастя, сімейного затишку, козацького здоров’я, невичерпної енергії і миру! Нехай єднає нас незгасне світло віри і допомагає високе покровительство Пресвятої Богородиці.

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою,
голова Сокальської районної ради
Микола Пасько, депутатський корпус