Про відкриття груп продовженого дня у закладах загальної середньої освіти

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

______ сесія  VІІ скликання

Р І Ш Е Н Н Я №

__________ 2019 року                                                                            м.Сокаль

Про відкриття груп продовженого

дня у закладах загальної середньої освіти

 

Відповідно до ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України « Про освіту», ст.. 14 Закону України « Про загальну середню освіту» , наказу Міністерства освіти і науки України від 25.06.2018 р № 677  «Про затвердження  Порядку створення груп продовженого дня у державних і комунальних закладах  загальної середньої освіти» та у зв’язку із зверненнями батьків щодо необхідності забезпечення післяобіднього перебування учнів початкових класів під наглядом педагогів у закладах загальної середньої освіти, враховуючи висновки постійних комісій  районної ради  з питань освіти, культури, туризму та духовного розвитку та з питань бюджету, соціально – економічного розвитку та інвестицій, Сокальська районна рада Львівської області,-

ВИРІШИЛА:

        1.Відкрити групи продовженого дня у наступних закладах загальної середньої освіти:

  • Стенятинській ЗШ І-ІІІ ст.;
  • Поторицькій ЗШ І-ІІІ ст..;

2.Керівникам  закладів освіти Стенятинської ЗШ І-ІІІ ст. та Поторицької ЗШ І-ІІІ ст.. внести відповідні зміни у штатні розписи.

  1. Комунальній установі Сокальської районної ради Львівської області «Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району» проводити оплату праці  працівників відповідно до тарифікаційних списків та штатних розписів в межах кошторисних призначень.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради  з питань освіти, культури, туризму та духовного розвитку та з питань бюджету, соціально – економічного розвитку та інвестицій.

 

   Голова районної ради                                                           Микола Пасько