Про затвердження Положення про встановлення надбавки за складність, напруженість у роботі керівникам закладів освіти, комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр»,   Сокальського районного методичного кабінету та Сокальської дитячо-юнацької спортивної школи «Соколяни» Сокальської районної ради Львівської області

ПРОЕКТ

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

            XLIV сесія VІІ__скликання
            Р І Ш Е Н Н Я

_________________2019року                                                         м.Сокаль

 

Про затвердження Положення

про встановлення надбавки за складність,

напруженість у роботі керівникам

закладів освіти, комунальної установи

«Інклюзивно-ресурсний центр»,  

Сокальського районного методичного

кабінету та Сокальської дитячо-юнацької

спортивної школи «Соколяни» Сокальської

районної ради Львівської області

 

 

Відповідно до ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  п.3 та п. 4 постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 року №1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», п. 4 наказу Міністерства освіти і науки України від 26.09.2005 року №557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» (із змінами), п. 2 та п.3 наказу Міністерства України у справах молоді та спорту від 23.09.2005 року №2097 «Про впорядкування умов оплати праці працівників бюджетних установ, закладів та організацій галузі фізичної культури і спорту»,  враховуючи висновки постійних комісій районної ради, Сокальська районна рада Львівської області, –

В И Р І Ш И Л А:

 

1.Затвердити Положення про встановлення надбавки за складність, напруженість у роботі керівникам закладів освіти, комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр», Сокальського районного методичного кабінету та Сокальської дитячо-юнацької спортивної школи «Соколяни» Сокальської районної ради Львівської області  (додається).

  1. Надати право голові Сокальської районної ради Львівської області  встановлювати надбавку керівникам закладів освіти, комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр», Сокальського районного методичного кабінету та Сокальської дитячо-юнацької спортивної школи «Соколяни» Сокальської районної ради Львівської області  за складність, напруженість у роботі  в розмірі до 50% посадового окладу в межах наявних коштів на оплату праці.
  2. Вважати таким, що втратило чинність рішення Сокальської районної ради Львівської області від 30.10.2018 року №641 «Про затвердження Положення про встановлення надбавки за складність, напруженість у роботі керівникам закладів освіти, комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» та Сокальського районного методичного кабінету Сокальської районної ради Львівської області».

4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, культури, туризму  та духовного розвитку.

 

 

Голова районної ради                                                       Микола Пасько

Положення надбавки керівникам закладів освіти