Про надання дозволу на оренду приміщень

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

   сесія _VІІ__скликання

Р І Ш Е Н Н Я _____

 ___  грудня 2019 року                                                                         м.Сокаль

                                                          

Про надання дозволу

на оренду приміщень

 

Розглянувши звернення  ЗЗСО Сокальський ліцей №1 імені Олега Романіва №04-06/76 від 04.10.2019 р., враховуючи погодження Сокальської МАН №01-18/31 від 09.10.2019 р., з метою більш ефективного використання комунального майна, що належить до спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського, керуючись п.19 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про оренду державного та комунального майна», Законом України «Про освіту», Положенням про оренду майна, що належить до спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району,  враховуючи висновки постійної комісії районної ради з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва, Сокальська районна рада Львівської області,-

В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати Сокальській Малій академії наук учнівської молоді Сокальської районної ради Львівської області дозвіл на укладення терміном на 2 роки 11 місяців, договору оренди нежитлових приміщень, що знаходяться за адресою: м.Сокаль, вул.Шептицького,90 з ЗЗСО Сокальський ліцей №1 імені Олега Романіва площею 89 кв. м. для розміщення бібліотеки та площею 68,2 кв.м. для розміщення кабінету обслуговуючої праці.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва.

 

                   Голова районної ради                                                    Микола Пасько