П Р О Т О К О Л  № 33 постійної депутатської комісії з питань євроінтеграції, взаємодії з місцевими радами, децентралізації, регламенту, депутатської етики, законності та взаємодії із ЗМІ від 04.11.2019

П Р О Т О К О Л  № 33

постійної депутатської комісії

з питань євроінтеграції, взаємодії з місцевими радами, децентралізації, регламенту, депутатської етики, законності та взаємодії із ЗМІ

                                                                                         від « 04 листопада» 2019 р.

Присутні:

Голова постійної комісії:  Притулко В.Я.

Секретар комісії: Стельмащук М.П.

Члени постійної комісії:     Красько Б.І.

Відсутні: Ходор С.П., Гаврилів Я.С.

 

Запрошені:  Ребрина Л.Я.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

  1. 1. Про розгляд проекту рішення «Про внесення змін в Положення про оренду майна, що належить до спільної власності територіальних громад Сокальського району».
  2. 2. Про регуляторний вплив проекту рішення Сокальської районної ради Львівської області «Про внесення змін в Положення про оренду майна, що належить до спільної власності територіальних громад Сокальського району».

 

1). СЛУХАЛИ:  Притулко В.Я. доповів щодо проекту рішення «Про внесення змін в Положення про оренду майна, що належить до спільної власності територіальних громад  Сокальського району» та необхідності прийняття змін до вказаного Положення.

ВИСТУПИЛИРебрина Л.Я.

ВИРІШИЛИ:  Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про внесення змін в Положення про оренду майна, що належить до спільної власності територіальних громад  Сокальського району».

Голосували : За –  одноголосно.

 

 2). СЛУХАЛИ:  Ребрина Л.Я. доповіла щодо регуляторного впливу проекту рішення Сокальської районної ради Львівської області «Про внесення змін в Положення про оренду майна, що належить до спільної власності територіальних громад  Сокальського району».

ВИСТУПИЛИ:  Притулко В.Я.

ВИРІШИЛИ:

1.Проект регуляторного акта – проекту рішення Сокальської районної ради Львівської області «Про внесення змін в Положення про оренду майна, що належить до спільної власності територіальних громад  Сокальського району» та аналіз його регуляторного впливу відповідають вимогам статей 4, 8 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

  1. 2. Підготувати експертний висновок постійної комісії районної ради з питань євроінтеграції,  взаємодії з місцевими радами, децентралізації, регламенту,  депутатської етики, законності та взаємодії з ЗМІ щодо регуляторного впливу проекту рішення Сокальської районної ради Львівської області «Про внесення змін в Положення про оренду майна, що належить до спільної власності територіальних громад Сокальського району».

Голосували : За –  одноголосно.

                        Голова постійної комісії                                                 Віктор Притулко

                        Секретар постійної комісії                                            Марія Стельмащук