Грудень 02 2019 0Комент.

У Кінологічному навчальному центрі 180 новобранців склали військову присягу

30 листопада в Кінологічному навчальному центрі у Великих Мостах, відбулися урочистості з нагоди складання військової присяги на вірність українському народові юнаками строкової служби призову«ОСІНЬ-2019».

Привітати новобранців з визначною подією завітали їх рідні та близькі, представники влади й духовенства. Усі вони із захопленням спостерігали за військовим ритуалом. Зокрема були присутні  голова Сокальської районної ради Микола Пасько, Великомостівський міський голова Ярослав Ройко, начальник Кінологічного навчального центру, полковник Андрій Квартирук та ветерани військової служби.

     

Урочистості розпочалися на стройовому плацу навчального закладу з внесення Бойового прапора. З гордістю та неприхованим хвилюванням на обличчі, 180 військовослужбовців строкової служби вишикувались в очікуванні одного з найважливіших моментів у своєму житті. Усвідомлюючи важливість та відповідальність слів присяги, зі зброєю в руках, молоді прикордонники один за одним клялися бути вірними і відданими  народу України,  сумлінно і чесно виконувати  військовий  обов’язок.

Присутні почесні гості також привітали прикордонників та побажали їм успіху й натхнення у службі, з честю і гідністю нести службу з охорони державного кордону. У ході урочистостей священнослужителі освятили та благословили юнаків на військову справу.

Зазначимо, що молоді воїни під час навчання  в Кінологічному центрі отримують теоретичні знання та практичні навички, необхідні для виконання службових обов’язків. Після закінчення навчання військовослужбовці будуть розподілені для подальшого проходження служби на державний кордон.