Грудень 02 2019 0Комент.

2 грудня відбулось засідання двох постійних депутатських комісій

2 грудня, в рамках підготовки до 44 сесії Сокальської районної ради, відбулось засідання двох постійних депутатських комісії: з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій та з питань з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій.

У роботі комісій взяли участь: заступник голови Сокальської районної ради Василь Бойко, керівник «Центру з обслуговування закладів освіти» Микола Мисак, начальник міськрайонного управління  в Сокальському районі та місті Червонограді ГУ Держгеокадастру у Львівській області Сергій Бермес та керівники структурних підрозділів Сокальської райдержадміністрації.

В ході роботи депутати розглянули профільні питання порядку денного. Доповідачами були представники структур, які підготували відповідні проекти рішень.

Вони надали необхідні роз`яснення та уточнення, для того, щоб комісії визначились із доцільністю прийняття рішень та підготували до сесії свої висновки і рекомендації.

Після обговорення члени комісій рекомендували депутатам Сокальської районної ради підтримати низку питань порядку денного чергової 44 сесії.