Р І Ш Е Н Н Я № 837 від 05.12.2019/Про затвердження Програм

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

          XLIV сесія VІІ__скликання
          Р І Ш Е Н Н Я 837

05 грудня  2019року                                                         м.Сокаль

 

 

Про затвердження Програм

 

Керуючись п.16 статті 43 Закону України  “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи висновки постійних комісій з питань євроінтеграції, взаємодії з місцевими радами, децентралізації, регламенту,  депутатської етики, законності та взаємодії з ЗМІ та з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення, Сокальська районна рада Львівської області,-

В И Р І Ш И Л А:

  1. Затвердити Програму забезпечення надійної охорони Державного кордону України та покращення матеріально-технічного забезпечення віпс «Белз», «Угнів», «Павловичі» відділу прикордонної служби «Павловичі» Львівського прикордонного загону, що розташовані на території Сокальського району Львівської області на 2019 рік, що додається.
  2. Затвердити Програму розвитку сільської медицини Сокальського району у 2019 році, що додається.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань євроінтеграції, взаємодії з місцевими радами, децентралізації, регламенту,  депутатської етики, законності та взаємодії з ЗМІ та з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення.

 

           Голова районної ради                                                    Микола Пасько

дод. ріш. Програма ВПС Павловичі

дод. ріш. Програма Сільська медицина