Грудень 20 2019 0Комент.

Голова Сокальської районної ради Микола Пасько зустрівся із членами громадської організації «Будуєм Україну разом»

19 грудня голова Сокальської районної ради Микола Пасько зустрівся із членами громадської організації «Будуєм Україну разом» (БУР). Учасники розмови обговорили можливість реалізації цього проєкту саме на Сокальщині, на яких об’єктах і де саме, могли б працювати волонтери.

Будуємо Україну Разом – це волонтерський табір, який через спільну працю об’єднує активну молодь, виховує в ній соціальну відповідальність та розвиває локальні громади у різних куточках України. Щороку БУР залучає волонтерів з усіх куточків нашої держави, щоб разом допомогти неповним, малозабезпеченим, багатодітним сім’ям у скруті відновити їхні домівки, а також підтримати місцеві громадські простори та молодіжні платформи в різних містах України.

Зокрема на Сокальщині, літом 2019 року, був організований такий волонтерський табір в селі Карів. Протягом двох днів його учасники допомогли мамі багатодітної родини навести лад в будинку та на подвір’ї: провели в хату воду, встановили пральну машинку, мийку, в садочку стіл і лавки для родинних обідів, для дітей пісочницю, новий туалет на подвір’ї, заготовили дрова на зиму, прибирали.

Цього разу, в ході зустрічі членам ГО «Будуємо Україну разом» було запропоновано кілька цікавих об’єктів для впорядкування на Сокальщині. Це і створення муралу, ремонт коридору в Сокальській районній дитячій бібліотеці та допомога потребуючим родинам.

В ході розмови голова Сокальської райради Микола Пасько подякував волонтерам за таку діяльність та пообіцяв всіляку допомогу з боку влади району: «Я був приємно вражений Вашою діяльністю в селі Карів, із захопленням спостерігав, як була організована робота. Тому запрошую до плідної співпраці і будь-які Ваші цікаві, конструктивні ідеї на благо громади Сокальщини, будемо намагатись реалізувати», – підсумував Микола Пасько.

Після зустрічі з очільником райради, представники ГО відвідали об’єкти, які їм пропонується для облаштування. Також цього дня, вони зустрілись із освітянами району, представниками громадських організації, духовенством. Волонтери презентували свою діяльність, розповіли про роботу, а також говорили про налагодження співпраці із владою, бізнесом, про необхідність активізувати потенціал громади.