Р І Ш Е Н Н Я № 869 від 24.12.2019/Про  кошторис  видатків на утримання Сокальської районної ради Львівської області та її виконавчого апарату на 2020 рік

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

XLVІ   сесія _VІІ__скликання

Р І Ш Е Н Н Я 869

 24 грудня  2019 року                                                                         м.Сокаль

 

 

Про  кошторис  видатків на утримання

Сокальської районної ради Львівської

області та її виконавчого апарату на 2020 рік

 

Відповідно до пункту 4 частини першої статті 43, пункту 3 статті 58 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 р. №268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (із змінами), наказу Міністерства праці України від 02.10.1996р. №77 «Про умови оплати праці робітників, зайнятих обслуговуванням органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів» (зі змінами), з метою забезпечення виконавчим апаратом ради виконання повноважень, визначених Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи висновок постійної комісії районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій, Сокальська районна рада Львівської області,-

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Затвердити кошторис видатків на утримання Сокальської районної ради Львівської області та її виконавчого апарату на 2020 рік, згідно з додатком до цього рішення.
  2. Встановити голові районної ради та заступнику голови районної ради надбавку за виконання особливо важливої роботи в розмірі 50 % посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та надбавки за вислугу років.

Розміри надбавок працівникам виконавчого апарату ради встановлюються розпорядженням голови районної  ради у межах затверджених видатків на оплату праці.

Голові районної ради, заступнику голови районної ради проводити виплату     допомоги для оздоровлення та допомоги для вирішення соціально-побутових питань в   розмірі середньомісячної заробітної плати, встановити преміювання в розмірі  100%   посадового окладу для голови районної ради та 100% посадового окладу для заступника голови районної ради.

Нарахування і виплату допомоги для оздоровлення, допомоги для вирішення соціально-побутових питань та премій працівникам виконавчого апарату районної ради проводити в межах затверджених видатків на оплату праці за розпорядженням голови районної ради.

  1. Затвердити ліміт на утримання службового легкового автотранспорту в кількості 3 одиниці.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на голову районної ради.

 

                    Голова районної ради                                         Микола Пасько

869 Додаток до рішення кошторис ради на 2020 24.12.19