Р І Ш Е Н Н Я №890 від 24.12.2019/Про надання дозволу на оренду приміщень

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

XLVІ сесія VІІ__скликання
Р І Ш Е Н Н Я 890

24 грудня  2019року                                                         м.Сокаль

 

Про надання дозволу
на оренду приміщень

Розглянувши звернення від 28. 11. 2019 року № 01-87 Комунальної установи Сокальської районної ради Львівської області «Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району», від 29. 11. 2019 року № 4048/01-3,  від 29. 11. 2019 року № 4049/01-3, від 29. 11. 2019 року № 4050/01-3, від 29. 11. 2019 року № 4051/01-3, від 29. 11. 2019 року № 4052/01-3, від 29. 11. 2019 року № 4053/01-3, від 29. 11. 2019 року № 4054/01-3 Комунального некомерційного підприємства Сокальської районної ради Львівської області «Сокальська центральна районна лікарня», враховуючи погодження балансоутримувачів, з метою більш ефективного використання комунального майна, що належить до спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району та забезпечення збільшення надходжень до районного бюджету, керуючись п.19 ст.43 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.7 та ст.9 Закону України „Про оренду державного та комунального майна”, п. 2.4 Положення про оренду майна, що належить до спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району,  враховуючи висновки постійної комісії  районної ради з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва, Сокальська районна рада Львівської області,-

ВИРІШИЛА:

 

 1. Надати Комунальній установі Сокальської районної ради Львівської області «Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району» дозвіл на передачу в оренду шляхом проведення конкурсу, терміном на 2 роки 11 місяців, нежитлового приміщення загальною площею 121,1 м. кв., що знаходиться за адресою:  м. Сокаль, вул. Шептицького, 104а, для розміщення об’єкту з надання послуг теплопостачання з застосуванням альтернативних видів палива.
 2. Надати Комунальному некомерційному підприємству Сокальської районної ради Львівської області «Сокальська центральна районна лікарня»  дозвіл на передачу в оренду шляхом проведення конкурсу, терміном на 5 років, нежитлового приміщення  загальною площею 108,0 м. кв., що знаходиться за адресою:  м. Сокаль, вул. Я. Мудрого, 26, для розміщення об’єкту з надання послуг теплопостачання з застосуванням альтернативних видів палива.
 3. Надати Комунальному некомерційному підприємству Сокальської районної ради Львівської області «Сокальська центральна районна лікарня»  дозвіл на передачу в оренду шляхом проведення конкурсу, терміном на 2 роки 11 місяців, нежитлового приміщення  загальною площею 8,0 м. кв., що знаходиться за адресою:  м. Сокаль, вул. Я. Мудрого, 26, для розміщення суб’єкта господарювання, що діє на основі приватної власності і проводить господарську діяльність з медичної практики.
 4. Надати Комунальному некомерційному підприємству Сокальської районної ради Львівської області «Сокальська центральна районна лікарня»  дозвіл на продовження, терміном на 2 роки 11 місяців, договору оренди нежитлового приміщення  загальною площею 18,0 м. кв., що знаходиться за адресою:  м. Сокаль, вул. Я. Мудрого, 26, для розміщення аптечного пункту, що реалізовує готові ліки.
 5. Надати Комунальному некомерційному підприємству Сокальської районної ради Львівської області «Сокальська центральна районна лікарня»  дозвіл на продовження, терміном на 2 роки 11 місяців, договору оренди нежитлового приміщення  загальною площею 148,0 м. кв., що знаходиться за адресою:  м. Сокаль, вул. Я. Мудрого, 26, для розміщення аптеки, що здійснює виготовлення ліків за рецептами.
 6. Надати Комунальному некомерційному підприємству Сокальської районної ради Львівської області «Сокальська центральна районна лікарня»  дозвіл на продовження, терміном на 2 роки 11 місяців, договору оренди частини нежитлового приміщення  загальною площею 3,0 м. кв., що знаходиться за адресою:  м. Сокаль, вул. Я. Мудрого, 26, для розміщення торгівельного об’єкту, з продажу продовольчих товарів.
 7. Надати Комунальному некомерційному підприємству Сокальської районної ради Львівської області «Сокальська центральна районна лікарня»  дозвіл на продовження, терміном на 2 роки 11 місяців, договору оренди частини нежитлового приміщення  загальною площею 3,0 м. кв., що знаходиться за адресою:  м. Сокаль, вул. Я. Мудрого, 26, для розміщення торгівельного об’єкту, з продажу книг, газет, журналів виданих українською мовою.
 8. Надати Комунальній установі Сокальської районної ради Львівської області «Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району»  дозвіл на продовження терміном на 11 місяців 25 днів, договору оренди нежитлового приміщення  загальною площею 70,6 м.кв., що знаходиться за адресою:  м. Соснівка, вул. Шептицького, 2, для організації харчування учнів закладів загальної середньої освіти через їдальні.буфети в межахдіючих цін та згідно з графіком, який затверджується керівником навчального закладу.
 9. Надати Комунальній установі Сокальської районної ради Львівської області «Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району» дозвіл на продовження терміном на 11 місяців 25 днів, договору оренди нежитлового приміщення  загальною площею 181,8 м.кв., що знаходиться за адресою:  м. Соснівка, вул. Травнева. 14а для організації харчування учнів закладів загальної середньої освіти через їдальні. буфети в межах діючих цін та згідно з графіком, який затверджується керівником навчального закладу.
 10. Надати Комунальній установі Сокальської районної ради Львівської області «Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району» дозвіл на продовження терміном на 11 місяців 25 днів, договору оренди нежитлового приміщення  загальною площею 136,2 м.кв., що знаходиться за адресою:  м. Соснівка, вул.Галицька,3 для організації харчування учнів закладів загальної середньої освіти через їдальні. буфети в межах діючих цін та згідно з графіком, який затверджується керівником навчального закладу.
 11. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва.

 

             Голова районної ради                                                                                   Микола Пасько