Січень 03 2020 0Комент.

Голова Сокальської районної ради зустрівся із керівниками навчальних закладів та установ культури міста Соснівка

3 січня голова Сокальської районної ради Микола Пасько зустрівся із керівниками навчальних закладів та установ культури місті Соснівка. В засіданні також взяли участь заступник голови райради Василь Бойко, керуюча справами районної ради Любов Ребрина, начальник відділу культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігії Сокальської райдержадміністрації Мирослава Михайлюк, директор Сокальської районної централізованої бібліотечної системи Христина Дасюк та керівник «Центру з обслуговування закладів освіти» Микола Мисак. Присутні обговорили різні питання, які виникли після вилучення Соснівки  з підпорядкування Червоноградської міської ради та приєднання до Сокальського району.

На 45 сесії районної ради депутати підтримали рішення про прийняття майна, яке знаходиться на балансі відділів освіти та культури Червоноградської міської ради у спільну комунальну власність територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського району. Наступні кроки, які повинні зробити освітні та культурні установи Соснівки – це опрацювати різні юридичні моменти, які стосуються передачі цих закладів.

Зокрема йдеться про перейменування трьох навчальних установ №7, №13, №14, музичної школи і Будинку дитячої та юнацької творчості, як закладів Сокальської районної ради Львівської області. Для цього необхідно підготувати відповідні проєкти рішень про внесення змін у статути вищеназваних установ і винести ці питання на розгляд сесії Сокальської райради.

Присутні погодили остаточні терміни підготовки всіх необхідних документів. Також, в ході наради, йшлось про безкоштовне харчування учнів пільгової категорії в Соснівських школах. Згідно з рішенням сесії райради в освітніх установах Сокальщини можуть безоплатно їсти діти – сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, з малозабезпечених родин, з особливими освітніми потребами, які навчаються в спеціальних або інклюзивних класах а також діти, чиї батьки є учасниками АТО, або загинули в ході антитерористичної операції.